Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg le lehet szoktatni az...

Tényleg le lehet szoktatni az éjszakai etetésről?

Figyelt kérdés
Olvastam itt olyat, hogy teát adott éjszakára, és egy pár nyűgös éjszaka után, nem kelt fel a pici enni, mert tudta, hogy csak teát kap. Érdemes megpróbálni? Vélemények? Tápszeres a kicsim, éjszakánként átlag 2 kel enni, és rendes adagot eszik 150 milit. De ha tényleg éhes, akkor elég neki a tea is? most 5 hónapos
2009. máj. 12. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
sztem még ráérsz leszoktatni róla. majd amikor hozzátápláltok és rendes kajákat eszik lehet h magától elhagyja.
2009. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
nem! ha éhes, akkor azt éred el vele, hogy megissza ateát, visszalszik, és egy óra múlva újból ébred. A teázás azoknál a babáknál jó, amelyikek már megszokásból kelnek fel, mindig azonos időben. Olyankor le lehet szoktatni róla lassan a teával. sőt, a legtöbb babának ilyenkor elég egy kis megnyugtatás, simizés, attól is visszaalszik. én sokáig irtam, hogy mennyit evett napközben a fiam, és abból láttam, hogy éjszaka fel fog-e kelni enni, és nagyjából mikor. Ha nappal többet evett, akkor nem kelt éjszaka, ha kevesebbet, akkor biztos, hogy evett éjszaka. Most nem írom, mert minden éjszaka felkel, a vacsora után kb 5 órával. 8 hós. rendszerint minden baromira érdekli nappal, csak az evés nem, így művészet normális mennyiséget beletukmálni, ezért eszik éjszaka.
2009. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a teácskát vagy vizet! Legrosszabb estben csak az fog történni,hogy nem elégszik meg vele és csak meg kell etesd! Minden baba más de az én véleményem az,hogy nem kellenne etetni éjjel pláne nem 2x! Nappal is megeszi alkalmanként a 150-et? Adsz neki mást is már?
2009. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
mi baja lenne egy 5 hós babának az éjszakai evéstől? Az anyatej kincs és nagyon értékes nekik. Miért adna helyette inkább teát?
2009. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
egyébként az is lehet h iszik és nem is eszik éjjel. Az anyatej nekik ital is.
2009. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

igen nappal eszik 6 szor 120-150 milit, a vacsora este fél 9 körül van 180 mili ( ez benne van a 6 etetésben)

a 7. és 8. evés a hajnali ébredésekkor van

amugy 8.5 kg a fiam

(ebből gondoltam, hogy nem "hiányzik" neki az éjszakai evés)

2009. máj. 12. 20:45
 7/18 A kérdező kommentje:
bocsi, azt nem írtam hogy tápszeres!
2009. máj. 12. 20:45
 8/18 A kérdező kommentje:
az ebédnél pedig eszik pürét is, utána leöbliti tápival, amennyit kiván
2009. máj. 12. 20:58
 9/18 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a 7. kajcsira még tápit adni, utánna már csak teát.
2009. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a tápija nem elég laktató!?! Melyiket eszi? Este nem adsz neki -akár nagylyukú cumiból is mehet-Sinlacot? Elég laktató, hátha csak eg szer kelne vele éjjel. Szerintem egy próbát megér!:$
2009. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!