Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos lányom állandó...

3hónapos lányom állandó dörzsöli össze a talpait/sarkait ahogy zokni kerül rá. Viszket neki, mert nő? Vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán zavarja:). Milyen zoknit adsz rá?
2013. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az hogy milyet?Sima kis pamutot,vékonykát. :D Eddig nem zavarta,egy hete kezdte kb.Előtte is ezeket hordta,születése óta.
2013. jan. 16. 12:33
 3/7 shona ***** válasza:
nem szereti a zoknit,vagy jatszik a labaival,valoszinu zavarja O meg nem szokta meg evekig a zokni ill.harisnya hasznalatad.de kenytelen lesz hozza szokni.ha nagyon zavarja a tipego fole is rateheted a zoknit,es csak is 1oo%pamut zokni az is fontos abban szellozik a legjobban es inkabb feher szinu v.vilagosak legyenek.az enyem is sokat jatszott a labaival de zokni nelkul is...
2013. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Világos rózsaszin ez,sok fehér van,egy bordó.Rövidnacikat hord,mert amiket kaptunk rugik,mér kicsik rá és nagyobb nem nagyon van,csak nadrágok és pólók inkább.
2013. jan. 16. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, így milyet:), szóval nem bolyhosat, ami csiklandozza, vagy nem túl szorosat, ami szorítja...:)
2013. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak "szórakozik"? Én fiam is ezt csinálja (15hetes). Felfedezték, hogy ezt is tudják. Kisfiamat tuti nem zavarja a zokni, mert szinte születésétől van a lábán.
2013. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is születésétől adtam rá.És ugyanezeket amiket most hord.Nem szoritja,nem bolyhos.Ami szoritotta,azt lecseréltük már.Azzal szórakozik,hogy addig dörzsöli a sarkait,amig letúrja a zoknit.
2013. jan. 17. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!