Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az nem gond ha előre sport...

Az nem gond ha előre sport tárcsákat, hátulra pedig normál tárcsákat rendeltem?

Figyelt kérdés
Golf IV. előre ATE sport, hátulra pedig ATE normál féktárcsákat rendeltem, hozzá Textar betéteket.
2012. ápr. 19. 16:13
 1/4 pagan ***** válasza:
az a lényeg hogy tengelyenként egyforma legyen,igazából az első fék a "fontosabb"
2012. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gond. Lehet, hogy a betétkopás üteme nem lesz egyforma (a mart, porkivetős tárcsák kicsit gyorsabban eszik a betéteket), de nem fog felborulni tőle a fékerőegyensúly. A különböző anyagú betétek többet ártanának neki.
2012. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
most hallattam valakitől, hogy a Ate soprt nagyon eszi a betétet, igy megváltoztatom normálra. Betét: elől Textar, hátul (már meglévő, nem rég cserélt) Ferodo lesz.
2012. ápr. 19. 16:36
 4/4 pagan ***** válasza:
teljesen mindegy,ez mind jó minőségű amiket soroltál,nekem remsa betéteim vannak és nagyon jól bírják,pedig az ilyen középkategóriás
2012. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!