Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális dolog és csak én...

Ez normális dolog és csak én aggódom túl?

Figyelt kérdés
Szüleimnél hagytuk a fél éves kisfiunkat egy kis időre, és mire visszaértünk pont azt látom, hogy egy újságpapírt majszol (ráadásul színes fényes papírt). Kivettem a kezéből hogy ezt azért nem kéne. Szerintetek ez normális dolog, ennyi kosz kell a gyereknek? Komolyan elgondolkozom azon hogy én vagyok-e túl parás, vagy a szüleim már elfelejtették mit szabad mit nem, vagy régen is engedték ezt nekünk?
2009. aug. 29. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem is a kosz és az ólomevésről van szó, hanem hogy egy darab a szájába kerül, odatapad, szóval elzárhatja a légutat. Nem aggódod túl. Szólj anyudéknak, hogy figyeljenek ha ott van a kicsi náluk, mit vesz a kezébe-szájába, mert ne adja az ég, baj is lehet belőle.
2009. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
nem aggódod túl, az újságpapírból baj lehet.Furcsállom is hogy nem figyeltek erre.
2009. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom is nagyon szeret "olvasni". Arra mindíg nagyon figyelek, hogy ne vegye a szájába, soha nem hagyom egyedül közben! Mivel cumizik ilyenkor a szájába dugom, így kisebb az esélye hogy betöm egy falatot ameddig elfordulok. Valóban nagyon kell figyelni. Nem vagy túl parás, de még ezután jönnek az igazi cifraságok:)

2009. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!