Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olcsó 3-6kg-os pelenka?

Olcsó 3-6kg-os pelenka?

Figyelt kérdés

Most ezt a méretet használjuk, most váltottunk a 2-5kg-os-ról.Csak sajna olyan drágák....mikor majd jó lesz neki a 4-9kg-os, akkor dm-ben veszem majd kuponnak,de az még odébb van, kis kiszerelésre meg nem fogom elhasználni a kupont,mert nem éri meg.

Nagy kiszerelésű másodosztályúban meg nincs ilyen kis méret ahogy néztem.

Most BO-GI pelust használunk,de annyira nem jön be...nem okoz neki irritációt, csak elég "merev" szerintem,nem elég gumis a dereka.


2013. jan. 16. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Tesco sajátmárkás

Dm sajátmárkás mind jók .

és a libero

2013. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ezeknél olcsóbbra gondoltam...

ezeket ismeri valaki?:

[link]

2013. jan. 16. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan mint a amit most használsz csak a neve más. Ilyen árban nem lesz olcsó az biztos. ahogy már mondták, a saját márkás pelusok jó meg a zöld tescos is. M
2013. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38ft/db áron vettük a 2-es pine-t. Azt próbáltad már?
2013. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi olyat használunk most amit belinkeltél csak ez dada nem gaga. nagyon sokféle van nekünk mert mindig mástmilyet hoznak van itthon dm-s auchanos tescos libero. messze ez a legjobb. kinézetre tapintásra minőségre. én csak ajánlani tudom az összes többi ilyen merev lapszerű de ez nem.
2013. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a pine-t nem ismeem,hol lehet kapni?

a dadát ismerem,de ilyen kis méretben nem lehet kapni,legalábbis nálunk nem.de akkor a gaga is jó lehet?

van egy 2 évesem is,neki is megérné ilyet venni ahogy néztem...

2013. jan. 16. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
A pine-t rendelni szoktam, mert 3 csomagtól ingyen kihozzák. Legalább nem nekem kell menni, így könynebb megoldani. A mindennőnek.hu-ról rendelem. Most van akciójuk is, pont tegnap néztem rá, a facebookon van kuponakció. Így nyersz még 1-2 ft-ot.
2013. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!