Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek drága a huggies...

Szerintetek drága a huggies pelenka?

Figyelt kérdés
mert az egyik ismerősöm szerint igen!azt mondja drágább mint a pampers.tényleg?
2013. jan. 8. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem drága. Egész elfogadható az ára. Viszont a teljesítményével egyáltalán nem vagyok megelégedve:/
2013. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem a legjobban ez vált be, ha mást használok,akkor meg mosok, az drágább !
2013. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen a narancssárga pampersnél drágább,de az olyan vékony, hogy 65*kell cserélni, a zöld pampers meg szerintem nagyon drága ! Attól függ mekkora gyereknek veszed, mert amég pici, alig pisil, addig jó a vékony is !
2013. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

NEkem nem vált be. Első 2 hétben remek volt. Aztán elkezdett hízni alányunk, többet adott ki és folyt ki minden, ami csak létezik.

Átkoztam az egész céget.

Árban jó, de értékben számunkra nem.

Nekünk a pampers vált be, de az tökéletesen. A libero is katasztrófa volt.. saját márkás pelusokról meg inkább nem beszélek.


Egyébként kimennek a piacról, tehát ha Huggies-t akarsz adni a gyerekre, most érdemes felvásárolnod a készletet. Hátha belefutsz az akciókba..

2013. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem egyáltalán nem drága és nekünk bevált.

Ha egy darabig jól teljesít, utána meg nem, akkor ideje nagyobb méretre váltani :)

2013. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó!

Két hetesen már 3-as pelenkát használt a lányom. 4-es pelus már túlzás lett volna ... nem amérettel volt hiba.

Szimplán rossz volt a pelenka és nekünk nem vált be.

2013. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem drága és az újszülött verziója jó is volt. Utána viszont nekünk sem libero, sem pampers, sem a patikás, sem a tescos nem jött be. Most a Lidl-ben kapható Toujours-t használjuk, nagyon jó az ár-érték arány, minőségi, puha, pamutos, nem túl vastag, de amit kell, azt megfogja annyira, mint a többi, sőt. Libero és társaival minden reggel mostam, ezzel csak minden 4. nap van baleset.

Sógornőm a liberora esküszik, de neki két fia van, nekem kislányom.

2013. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Én kb 10 hónapos koráig huggies-t használtam. aztán egyszer az addigi tökéletes pelus nem volt már jó, átázott sokat. Fél éves korától már a kis piros zacskós nadrágpelust kapta ami akkor megváltás volt mert nem kell összecsatolni oldalt. AZtán most pampers nadrágpelusozunk. Vettem már liberot is de az szörnyű! nagyon merev. nyáron még a huggiesnek a leszoktatóshercegnősét is használtuk:) Abból se folyt ki a kaki de sűrűbben kellett cserélgetni. Az talán pisit drágább, mivel sűrűn kell cserélni. De maga a sok db-os kiszerelései szerintem elfogadható áron vannak. Igazából szerintem nem a pelenkák a drágák hanem a 20-30ezer ft-os BABAJÁTÉKOK! Nálunk mivel a kislányom az egyetlen a rokonságban lévő baba így minden vackot megkap (mi meg persze felül akarjuk múlni, hogy tőlünk kapja aminek a legjobban örül:D jó ez hülyeség de mindig így jön ki:P) Szóval pl annyira tetszenek ezek a hatalmas műanyag kastély alakú babaházak... és 120e ft-tól kezdődik!!!! egy műanyag házikó! Szóval szerintem az tényleg túlzás egy műanyagért... Ráadásul ha szted egy nagy csomag pelusért 5e ft drága lenne akkor gondolj bele, hogy egy kis beszélő kutya plüss egy 10-es... csak mert picit énekel és mondogatja milye micsoda amit megfogsz.
2013. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem drága...de amennyit fizetsz azt a mintájáért ,mert amire kéne arra olyan mint a gazdaságos pelusok.
2013. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. jan. 9. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!