Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges h a 2 honapos...

Lehetseges h a 2 honapos babam fogzik v keszulodik neki? Egyfolytaban sir a dragam. Bovebben lent:

Figyelt kérdés
Rengeteget eszi az oklet, folyik a nyala. Ma peldaul alig aludt v evett.Nembeszelve arrol h 6 napja nem kakilt. Mik a tapasztalatok? Mar mindent probaltam h ne sirjon, de semmi sem mukodik....JA amugy anyatejes a picim.
2009. aug. 29. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy hiba a fogzásra fogni minden sírást, főleg egy 2 hónaposnál! Duzzadt alul az inye és piros? Látod a fehér csíkot az íny közepén? Ha nem, akkor nem ettől sír! Gyomra fájhat, hisz nem okés az emésztése, 6 nap kaki nélkül anyatejesnél előfordul, de nem azt jelenti hogy nem fáj tőle a hasa. Mivel nem ürül, enni sem tud normálisan, mert tele van szegény. Próbáld kicsalni a kakit, itt rengeteg módját megtalálod, hogy tornásztatsd, mit igyon, te mit egyél,stb. Segíts rajta!
2009. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én inkább abban látom a fő problémát, hogy 6 napja nem kakil. Ez nagyon sok...emiatt (is) aggódnod kellene. Valószínűleg csikar a kis hasa, ezért sír. Itass vele vizet vagy édeskömény teát úgy 30-40 ml-t!

2009. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hónaposan nem valószínű még, hogy kibújik, de "készülődhet" a fogacska. Az enyémnek ömlött a nyála 5 hónapos koráig, sírt, rágta az öklét, mindenki állandóan azt hajtogatta, hogy a foga jön, és most, 8,5 hónaposan bújt ki a két alsó neki. Nem lehet hogy inkább a hasa fáj? Ha 6 napja nem volt kaki, meg kéne szélcsövezni, vagy a lázmérőt bepopsikrémezni, és bedugni a kis végbelébe (ez elindítja a kakit), vagy pedig reggeli első szopi előtt egy kis cukros-enyhe kamillateát itatni vele (mi ezt csináltuk az első 4 hónapban, ugyanez volt, aztán a hozzátáplálás óta helyreállt a rend) :) Sok sikert ,tarts ki, ez egy ilyen életszakaszuk a babáknak.
2009. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21:39 vagyok. A vízhez az jutott eszembe, hogy nemcsak a forralt és lehűtött víz jó neki, hanem a bébivíz is. De jó lenne ha a védőnő is tudna erről a dologról, mert tud tippeket adni. Nem ítélkezem, de ne hagyd azt a pici babát szenvedni! Majdnem hogy biztos vagyok benne , hogy a sírást nem a fog okozza. Legkorábban is 3-4 hónaposan indulhat el a fogzás.Egy felnőttnek se tesz jót ha 6 napig nincs semmi produktum, pláne egy kis babának...Remélem, minden oké lesz!!!
2009. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én glicerines kúpot használtam a babának, neki bevált nem sírt tőle és alig feldugtam neki 10-20 másodperc és jött is ki aminek ki kell jönnie.De a fogzás is bánthatja(pluszban) 4 hónapos volt a pici babám amikor kibújtak az első fogacskák. Előtte(míg ki bújt) volt minden nyáladzás, sírás, mindent a szájába pakolt stb... Úgy hogy SZERINTEM mind kettő bánthatja.
2009. aug. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!