Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fog ilyen ütemben nőni?

Meddig fog ilyen ütemben nőni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3410 grammal és 49 cm-rel született, most 4 hónapos 8,3 kg és 70 cm. Anyatejes és tápszeres.
2009. aug. 29. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Egyszer tettem fel egy hasonló kérdést. Átküldöm a linket. Azóta megnéztem egy-két táblázatot és ott azt mutatják, hogy nemsokára már csak kb. 1-2 cm-t fog nőni havonta. Nagyon remélem én is, hogy így lesz, mert mi is csak növünk megállás nélkül.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam is gyorsan nő az első perctől fogva, nem csak súlyra, hanem hosszra is. Ő 3700 grammal és 55 cm-rel született, most éppen 9 hónapos és 11 kg, 83 cm körül van (de lehet, hogy több, nem tudom pontosan mérni, de a 80-as ruhák már rövidek egy ideje).

A hízása talán lassult valamit az elmúlt három-négy hónapban, de hosszra ugyanolyan ütemben nő. Nekem egyébként azt mondták, hogy kb hat hónapos kora körül fog majd lelassulni a növekedése, amikor megduplázza a súlyát, hát nálunk ez annyira nem jött be.

De amúgy nem baj ez, mi is nagyon magasak vagyunk, ő is az lesz, a nagysága a mozgásfejlődését nem befolyásolja, legalábbis nem volt még hat hónapos, de már fixen felült, két héttel később felállt és már jó ideje lépked a bútorok mellett, azt mondják, hogy gyors baba (nekem ő az első, nincs viszonyítási alapom).

Jó egészséget nektek!

2009. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!