Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még nem töltöttem be a 25....

Még nem töltöttem be a 25. hetet, de már hatalmas a pocakom. Tényleg innen kezdve fog nőni igazán? Vagy ha már ekkora, akkor kisebb ütemben nő tovább?

Figyelt kérdés
Nagy pocisok tapasztalatait várom elsősorban, de indki véleményére kíváncsi vagyok.
2008. jún. 26. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. héttől össz-vissz 6 centit nőtt a pocakom.Így is 116 cm volt a haskörfogatom a végére.Viszont a 24. héten szinte még semmi sem látszott.A 25.en kezdett el igazán nőnni.
2008. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát mi most a 26.hetet "tapossuk" az én pocim is jó nagy szerintem csak most fog igazán beindulni a növés mivel eddig a fejlődésre koncentrált a bébi most már a hízásra és a növésre gyúr!! Boldog babavárást és türelmet a nagy pocihoz!
2008. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 22 hetes vagyok most,és nekem is nagy a hasam.Nekem nagyon jólenek a bókok,mikor azt mondják,hogy milyen aranyos pocakom van.Én büszkén vállalom,bár néha nagyon fáj a derekam,de ennyi szenvedést simán megér.Amúgy még csak most fog nőni igazán.Kitartás.És boldog babavárást a hátralévő időre.
2008. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, Nekem a 28. héttől kezdett igazán beindulni.Hogyha nem széles a csípőd akkor te a nagy pociksok körébe fogsz tartozni.Néha leesik az állam, hogy velem egy idős terheseknek mekkora nagy hasa van :o))

33 hetes kismami

2008. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A mozgásban kicsit korlátoz (ágyból felkelés, szex :D), de amúgy élvezem a dolgot. csak már orvos is megjegyezte, h hú, ez jó nagy! Sok boldogságot a babához mindenkinek!
2008. jún. 26. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nagy hasam volt.Végül olyan nadrág kellett ami 1x nagyobb volt a combomon,csak úgy volt jó a pocakon....Az utolsó héten féltem tükörbe nézni:))

Csak most fog need is igazán nöni:)

2008. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!