Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki Huggiest használt, az...

Aki Huggiest használt, az most, h meg fog szűnni, mire vált?

Figyelt kérdés

Én egyiket sem szeretem abszolút a Huggies vált be. A Pampers gagyi szerintem, a Libero pedig nagyon vastag ráadásul drága (megtehetnénk, h megvegyük, de 60Ft-ra jön ki 1 pelenka, VICC) A többit nem ismerem, a DM saját márkás és a Müller saját márkásról nem hallottam jókat! Ti hogy fogtok dönteni?

És a törlőkendőről ne is beszéljünk, mert az volt a csúcs! Szóval egyszerűen nem értem, h miért kell megszüntetni ezt a jó márkát, és ugye lövésem sincs, h mivel fogom pótolni.


2013. jan. 16. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a tescoban kapható Happy Bella vált be nagyon, én azt szoktam venni. Huggies kicsinek vettem neki, arról váltottunk erre.
2013. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én is legtöbbször Huggiest használok pelenkából, törlőkendőből meg csak a zöld Huggiest, esetleg az uborkásat.

Ezt hol hallottad, hogy meg fog szűnni, mert ha igaz akkor fel kell tankolnom.

Mondjuk pelenkából nekem az első babónál bejött a Dm-es és a Lidl-ben kapható Tojours pelenka is(szerintem mindegyik eléri a Huggies minőségét és árban sem rosszak). A Pampers első babánál nagyon rossz volt (úgy látszik nem passzolt az alkatához), a másodiknál egész tűrhető, bár nem szeretem.A Libero meg csak nagyobb méretben volt jó, bár akkor is vastag (igaz már sokat vékonyodott)

A Huggiesnál most a 3-as méretnél tartunk. Az első babánál nekünk csak eddig volt jó, a nagyobb méret nem vált be, kíváncsi leszek, hogy még kipróbálhatom-e a második babámnál?

2013. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mi a DM Babylove pelenkàt hasznàljuk, szerintem nagyon jó. Sosem folyt még ki a pisi. A törlőkendőt én is sajnàlom, nagyon szeretem, fogalmam sincs, hogy milyet fogok venni.
2013. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Háppy Bella jött még be nagyon.
2013. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

törlőkendőből én is csak azt használom,pedig már egy csomó félét próbáltam,de egyik sem olyan.

Én azt tervezem,hogy szlovákiából fogom megrendelni egy webáruházból,vagy Ausztriából.

Nem szűnik meg a márka,csak Magyarországon nem forgalmazzák tovább.

2013. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Utolsó , rosszul tudod, mert nem fogják már gyártani. Sehol.
2013. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

komolyan? Ezt hol hallottad? Mert itt az van,hogy mo-n nem forgalmazzák:


pelus.hu


viszont az osztrák oldalon nem látok ilyet:


[link]


de attól még lehet,hogy te tudod jól,én csak a neten nézegetek.

2013. jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

óóó basski,most nézem:



[link]


téllleg:((

2013. jan. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

7.! Ez nem az osztrak oldal, hanem az ausztral! :D Ott ugy latszik nem szunik meg egyaltalan, vagy legalabbis nem irnak rola. Magyarorszagon teljesen megszunik az osszes Huggies termek, az Egyesult Kiralysagban es Irorszagban viszont megmarad a torlokendo es az uszopelus, csak a sima pelus szunik meg.

Amazonrol, Ebayrol, ilyen helyekrol lehet majd mostantol rendelni pelust meg torlokendot, de az jo kerdes hogy mikor fog 100% teljesen megszunni mindenhol, mert szerintem csak ido kerdese :(

2013. jan. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 shona ***** válasza:
valts a Pampersre az a legjobb...
2013. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!