Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy a pelus? 2,5hetes babám...

Nagy a pelus? 2,5hetes babám 3300gramm és a 2es pampers pelust használja.

Figyelt kérdés
Viszont napi 1x legalább kifolyik a pisi.1est vegyek neki?nagy a 2es és ezért folyhat ki?

2013. jan. 17. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, lehet nagy!

Csak látod, hogy oldalt a lábai mellett eláll-e a pelenka!

Lehelet gyakrabban kellene pelenkát cserélni!

Minden etetés előtt cseréld a pelust.

2013. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy nagy.Mi ugyan ezt a méretet hordtuk mikor ilyen súlyban volt.Sőt,még mikor kisebb volt akkor is és soha nem volt baleset.

Vagy a technikával van a gond,esetleg ha kisfiú,akkor a kukira figyelj hogy lefelé álljon és tényleg valószínűleg gyakrabban kell pelust cserélned.Mi Pampers Premium Care-t használtuk kb. 6. hónapos koráig,akkor váltottunk Activ Baby-re és soha nem volt ilyen.Ez az egyik legjobb (ha nem a legjobb) pelenka.

Újszülött esetében 8-10 db/nap pelenkacserére kell számolni.

2013. jan. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Golan Trevize ***** válasza:

Lehet, hogy nagy rá a 2-es.

Nem csak a súly alapján kell eldönteni, hogy megfelő méretű-e a pelenka, hanem a comb- és derékméretétől is függ.

2013. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én babám 3900g született 3710 volt haza jövetelkor de én egy darabig 1est használtam.egy próbát megér
2013. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagy.:-) 3 kilós babára newborn pelus kell. Mondjuk a Libero 1-es.A kislányom 4 kilóval született, de az első hétben még rá is ez volt a jó. Aztán vettem egy csomag olyat, ami 2-5 kg-ig jó-Pampers 1-es, utána váltottunk.Amíg ilyen pici rengeteget pisil, folyós a kaki. Az első hetekben inkább több méret kisebb pelust használtunk, később vettem csak nagy csomagos pelusokat. Amúgy minden pelus egy kicsit más méret, a ráírtaktól függetlenül, a Pampers egy kicsit kisebb, a Liberó meg egy kicsit nagyobb.
2013. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát az én 4 kilósan és 52 centisen született lányomra a newborn pont tökéletes volt egy hónapos koráig. Szerintem tuti nagy.
2013. jan. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lányom 3400el született,mi kezdettől 2-est használtunk,de tescost.Viszont mikor 5,5kiló volt,váltani kellett,mert a 2kicsi volt már,de viszont a tesco 3 nagy,igy Dadat vettünk 3ast,ami viszont jó volt.Azóta jó a tesco 3 is,kb mikor 6kilós lett.A Tesco 2-es 3-6kg-ig van,a 3-as 4-9kg-ig,a Dada 3-as meg 4-10kg-ig,mégis kisebb,mint a tescos.Márkát is próbálhatsz mást.Liberot nem ajánlom,nekünk abból 2óra alatt kifolyt minden és mindig nyakig pisis volt,nem is beszélve arról mi lett volna,ha éjjel is az van rajta,mikor 3 hetesen már este 6-7től aludt hajnal 3-4ig.
2013. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagy neki! Mi 5700 gr-ok vagyunk (4 hónapos) és még mindig a 2-es pampers-t használom neki...már vettem 3-ast, ki is próbáltam, de még egy adag 2-est elhasználunk! Ha jó a méret, akkor sokkal kevesebb baleset lesz majd!
2013. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi sz
2013. jan. 17. 11:24
 10/11 A kérdező kommentje:
Na ujra :) Köszi szépen,valoszinü igen hogy nagy.Holnap kell ugy is vennem és veszek 1-est.
2013. jan. 17. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!