Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes a kis babám es poros...

3hetes a kis babám es poros foltok vanak a boren nem csak az arcán hanem minden félé az mitöl leht neki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, tejkiütés- ha pár óra alatt elmúlik és máshol "nő ki", akkor valószínű az lesz.
2013. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos! A tejkiütés olyan, mint az apró mitesszer: pici fehér közepű pötty. A piros, száraz folt: atópiás dermatitisz: ekcéma! Mi így jártunk, mielőbb lássa orvos és ha az kezdjétek kezelni, ne várjátok meg, amíg durva lesz. Kezdésnek hagyj el minden tejterméket, ha javul, akkor tejfehérje érzékeny (én nem ehetek paradicsomot, gombát és tojást csak óvatosan és a kenyeret is én sütöm.....). Nekünk is van az arcán a karjain, hátán és a lábán! A gyógyszertári krémektől durvább lett, kevés volt a bőrének, Linola Fett fürdőolajat használunk és Weleda termékeket. Szteroidos krémen (Advantan) túl vagyunk csak így lett tünetmentes, zuhanyszűrőnk van (kiszűri a klórt) és nem használok vegyszereket a mosáshoz, csak így tudjuk kordában tartani. Jó tanács: gyerek bőrgyógyászhoz vidd! Baranyában és Tolnában tudok jót ajánlani. 6 hónapos Manó anyukája
2013. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másodikkal teljesen egyetértek, lehet, hogy szegény ekcémás. :( Nekem is el kellett hagyni a vegyszereket, viszont mi frezyderm fürdetőt használunk és nem volt szükség végül szteroidos krémre szerencsére!
2013. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok megnéztem a Frezydermet, én nem merném ekcémára kenni, bár írja, hogy lehet, a paraffin olaj és a gluténtartalma miatt, amíg nem derül ki mire érzékeny, addig ezeket célszerű kerülni és a természetes készítményeket keresni és használni, bár ezek jóval drágábbak, 3-4 ezer forint 1-1 testápoló vagy olaj és a fürdető is majdnem 3ezer. Mi most a Bioderma ATO zinkes krémét kezdjük el a kritikus területeken használni, mert nálunk már nedvedző piros sebes foltok voltak, mert a gyerekorvosunk a gyógyszertári készítményeket erőltette.....de ha még nem nagy a baj, a DM-ben van Babylove Ultra Sensitiv termék abban sincs semmi irritáló és nagyon jó és kedvező az ára.
2013. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!