Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma észrevettem, h a lányomnak...

Ma észrevettem, h a lányomnak (10hós) dudoros az inye! Fogzás?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első! Elég nyűgös nappal is, és éjjel is felkel. Állandóan a kezembe lenne, de néha még a kezembe is sír, és hirtelen tör rá a "dili". Ez már fog lenne!? Annyiszor hittem már, h jön a foga, h már el sem hinném, ha az lenne! Ha a dudor a fogzás miatt van esetleg, akkor mi a következő, amit látni fogok? Nem nagyon engedi, h belenézzek a szájába! :((((
2013. jan. 17. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
az már fogacska! :-) a dudor közepén látni fogsz egy fehér "foltot" , ott fog áttörni a fogacska! :-) onnastól már nem sok idő, amég áttörik :-) valószínű pont ezért nem engedi, hogy megnézd az ínyét.
2013. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Dentinox kenőccsel kenegesd neki, mert iszonyúan fájhat neki :-( vagy valami más "zsibbasztó" kenőccsel, de minden féle képpen, mert nagyon megviselik őket:(
2013. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fehér csíkocskát is fogsz látni valszleg az ínyén.

Nálunk jellemző még a több kaka, nyálömlés, néha hőemelkedés.

De a nyűgösség és a sírás fogacskára utalnak.


Akkor kukkolj be a szájába, mikor kiabál :)

2013. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kaki normál állagú, inkább azt vettem észre, h mostanában kevesebbet kakil... :D Eddig 4-5 volt 1 nap, most 2 max. 3. De nem híg! Nyál az annyi mint eddig! Inkább a nyűgösség ami feltűnő és az eddig nagyon jól eljátszó gyerekem tiszta dili, és annyira hullámzó a kedve! És étkezésben is változott, mer nem eszik annyit, mint előtte. Éjjelt pedig mindig végigaludta, most ordítva ébred! A puklit ma fedeztem fel! :) Majd bekukkantok és leírom, ha látok valamit, addig is várom még a hozzászólásokat!
2013. jan. 17. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor van sok és híg kaki, mikor már a fehér folt megjelenik. 7 hónapos a fiam, 1,5 hete jött ki az első foga, viszont most egyszerre 3 helyen is ott a fehér folt. Nekünk a folt megjelenésétől számítva a 4. napon bújt ki az első fog.
2013. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! fogzástól lehet, panadolt vagy nurofent adhatsz neki ha nyűgös
2013. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sikerült benéznem a szájába! Semmi különöset nem látok :S
2013. jan. 17. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha dudoros, az fog. Az én lányomnak 5 hónaposan jött ki az alsó két metsző, a dudorok kb. 1 hónappal a fehér csíkocska előtt jelentek meg. A felső metszők most jöttek ki, ezek 2,5 hónapig voltak dudorosak, mielőtt megjelent a csík, de miután kifehéredett, már csak 2-3 nap volt. Kb. 1 hónapja a többi felső metsző is nagyon duzzadt, és most elkezdtek talán fehéredni is.


Mi Frezydermmel kentük és Dologéllel, de igazából csak a Nurofen hatott, de ezt csak akkor kapta/kapja, amikor világvége állapot volt.


Örülj neki, hogy 10 hós koráig kihúzta fogzás nélkül! :))))


Kitartás, és drukkolok, hogy hamar kibújjon.

2013. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!