Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr Voll fele modszerrel...

Dr Voll fele modszerrel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? Erdemes elvinnunk 2 eves lanyunkat. Allergias tunetei vannak, ha 10 nap mulva fogunk menni tej terhelesre, illetve borprobas allergiavizsgalatra?

Figyelt kérdés
Mivel tudhat tobbet a Dr Voll modszer?
2013. jan. 17. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:

én nem vinném az tuti.Dolgoztam egy helyen, ahol csináltak ilyet,hááát az nagy humbuk volt ott az biztos.

Nálunk úgy csinálták, hogyha mondjuk kimutatta az allergiát vagy egyéb mást, akkor az ügyfél vagy mondta, hogy igen az van, vagy ha mondta, hogy nincs, akkor mondták neki, hogy lehet,hogy nem tud róla, vagy pedig nemsokára lesz.

Ha meg valamit nem mutatott ki, akkor azt megmagyarázták, hogy a gyógyszerek amit szed,az elnyomja a bajt és ezért nem érzékeli a gép.

Szóval mindenre volt válasz...Az ott egy nagy átvágás van, ráadásul gyorstalpalón is el lehet végezni a tanfolyamot annak aki csinálja....

Nekem csalódás volt na!

2013. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!