Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem lenne egy olyan kérdésem...

Claudi@ kérdése:

Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy-hogy kell adagolni a Milupa 4 hónapos vanília ízesítésű tejpépet mert sajnos elveszítettük a dobozát!?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Már több fajtát is használtam Milupát nem, de mindegyiken az volt, hogy 150 mili vízhez kell 4-5 csapott evőkanál por.
2013. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Milimul HA vanília ízű rizspép (szerintem a Milumilnak 4 hóstól ez van: 140 ml vízhez kb 6 evőkanál (45 g).
2013. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig érzésre csinálom. Amikor elkezdtük akkor kicsit hígabbra, majd most már sűrűbbre csinálom. Egyébként így van a dobozán:45 gr (5 evőkanál) por és 130 ml víz. Ez nekünk még most is sok, ezért csinálok kevesebbet.
2013. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, én is a dobozáról néztem :) De más adagolás, bár az rizspép, de nem tudom, hogy a Milumilnak van-e 4 + -os vaníliás tejpépe.
2013. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2013. jan. 18. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
A Milupa nem egyenlő a Milumil-lel, ahogy a tejpép sem a rizspéppel! :)
2013. jan. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!