Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A kisfiam 6,5 hónapos...

Anyukák! A kisfiam 6,5 hónapos. Párom szeme kék, enyém barna. A kicsikének születésekor határozottan kék szeme volt, de mostanra sötétedett. Meddig változhat még? Bebarnulhat, vagy most már kék marad?

Figyelt kérdés
Azt azonban nem lehet mondani, hogy barna, még mindig inkább kéknek látszik, és egy ideje nem változik, leginkább azt mondanám, sötétkék. Mik a tapasztalataitok?

2013. jan. 18. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
6 éves korig változhat
2013. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a felállás, első fiúnknak már 10 hetesen csak úgy világított s szeme, szóval úgy is maradt, világos kék szeme lett, ma már 3 éves!


A picink szintén 6.5 hónapos, neki nagyon sokáig szürke volt, kb 4 hónaposan kezdett bebarnulni, aminek nagyon örültem, vágytam rá, hogy legalább az övé olyan legyen mint nekem!


Azt mondják fél éves korig, de árnyalataiban 6 éves korig változhat!

2013. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is apuka barna szemű, én olyan szürkés zöldes, kisfiunknak eleinte inkább az enyémhez hasonló volt, de folyamatosan sötétedett. Most 14 hónapos, én már teljesen barnának látom. Szerintem ha sötétedik neki, akkor még simán lehet barna.
2013. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nálunk az egyik nagypapán kívül mindenki kék szemű a családban, a lányom sötétkékkel született, azóta sötétült, most szürkés, de folyamatosan barnul be, szerintem még mindig változik, 11 hónapos.
2013. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint még változhat és mivel nem világítóan kék, így várhatóan barna lesz majd.
2013. jan. 18. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!