Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit szoktatok sétálni...

Mennyit szoktatok sétálni mostanában? Mekkora babával/babákkal? Mentek minden nap?

Figyelt kérdés
Mi olyan másfél órát. 5,5 hósak, szinte minden nap. (Ma rövidebb lesz, de 1 óra meglesz.)
2013. jan. 18. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem sokat, szinte semmit.

Reggel visszük oviba a nagyokat, ebéd után értük, közben vásárlás, főzés, mosás, takarítás, egyéb.

Otthon délutáni alvás, este meg nem sétálgatunk.

Hányatott sorsú harmadikom. :o) 7,5 hónapos

2013. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 gabszem ***** válasza:

1x megyünk sétálni 11 hónaposommal ,de az is tortúra. AZ öltözés nemigazán tetszik neki, az overált is utálja, a sálat meg főleg, dehát most ez van

Mi 1 órát szoktunk kb. kint lenni, de eközben, boltokba is bemegyünk, meg turiba, DM-be stb.

2013. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekünk is tortúra, ha nincs segítségem, akkor pláne. 2 gyerek, utálják a téli ruhát, plusz 2-ról egyesével kell levinni őket. Ilyen időben nem megyek boltba velük, így se mindig maradnak meg a babakocsiban.
2013. jan. 18. 10:18
 4/12 anonim ***** válasza:

A nagy annyit van kint, amennyi idő alatt reggel elérünk az oviba, illetve délután haza. Ez olyan 20-30 perc séta.

A kicsit már ma a 3. nap, hogy nem vittem ki. Nemrég gyógyult meg egy hosszan elhúzódó betegségből, nem szeretnék kockáztatni. A másik pedig hogy nem szereti a havat, nálunk pedig hétfő óta van vagy 40-50 centi. Ma volt tervben egy kis levegőzés, de most megint szakad a hó és úgy fújja a szél, hogy biztos nem viszem ki. Reggel még azon is elgondolkodtam, hogy ma nem viszem oviba a nagyot, de akart menni, így nekiindultunk.

2013. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos a lányom. Igyekszem minden nap kimenni vele, csak ha nagyon rossz az idő akkor nem megyünk. Kb. 1 órát vagyok kint vele, de ha nagyon fázom akkor csak 40 percet.
2013. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mai nap kivételével minden nap voltunk a héten a 4,5 hónapos fiammal, fél-1 órákra. Nálunk most szakad az eső, de ebéd után kimegyünk majd egy kicsit az erkélyre levegőzni.
2013. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22 hónapos a fiam, ha tehetjük és az időjárás engedi (nem esik az eső, vagy fúj őrült szél), akkor megyünk minden nap délelőtt is egy kicsit és délután is. Délelőtt kb. fél-háromnegyed órát babakocsival, majd délután gyalogosan, ez sokszor egy órát is igénybe vesz, ilyenkor megyünk boltba is. Néha, ha sok elintéznivaló van, akkor délután is babakocsizunk. Ami bent tart bennünket az a betegség, az eső és az erős hideg szél, de egyébként hóesésben is simán kimegyünk, imádja a havat, bár megértem azt a válaszolót, aki a mostani nyugati hóhelyzetben nem megy ki a kicsivel... szeretnék én abból a hóból kb. 20 centit, hogy legalább szánkózhassunk kicsit :-D
2013. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ÉN vagyok a havas válaszoló! Ha megadod a címeteket nagyon szívesen küldök belőle! Nemrég voltam kint, nekem már térd fölöttig ér a hó, pedig nem vagyok éppen alacsony növésű a 175 centimmel.
2013. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

11 hónapos kisfiam van, ilyen időben nem nagyon szoktunk sétálni, csak az erkélyen levegőzünk pár percet.

Ha igényelné a sétát, vinném, de nagyon fázós típus, bőven elég neki az a 10 perc az erkélyen.

2013. jan. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 éves babával szinte minden nap megyünk (kb. 7 napból 6 napon biztos), fél-1 órára. Ennél többre nem szoktunk.
2013. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!