Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszeres babakkal kell kulon...

Tapszeres babakkal kell kulon vizet itatni?

Figyelt kérdés
2 hetes baba anyukaja
2013. jan. 17. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetne, nekünk mondta is a védőnő, hogy mennyi idős korban mennyi folyadékot igényel a baba külön, a tápszer mellett, de sok olyan baba van, aki nem fogadja el. A fiam se fogadta el a vizet, így granulátumos csecsemőteát ajánlott a védőnő, azt itta, aztán mikor nagyobb lett, akkor elfogadta már a vizet is, most már csak azt issza, néha kap rostos gyümölcslevet vagy teát.
2013. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De hozzáteszem, hogy már nem baba. Csak a fokozatot írtam le.
2013. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ha jól emlékszem úgy 1 hónapos korától adtam neki folyadékot a tápszer mellé! Hipp és Milupa instant teát adtam, a Müllerbe kifejezetten lehet kapni 2 heteseknek való kamilla teát (MILUPA)! De ha nincs, akkor vegyél baba teát, vagy marad a víz! Én azért is adtam neki folyadékot, független, h tápszer vagy anyatej, hiszen ha én is egész nap tejet innék, össze ragadna a szám... még jó, h jól esik 1 kis folyadék. Szerintem kínáld meg 2 étkezés között én is így csináltam, iszik amennyit iszik, de azért a víz talán jobb megoldás! (Bár én vizet nyáron adok, akkor nincs tea, stb... ősz, télen pedig tea.
2013. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár a te döntésed ,de szerintem ne teát adj neki először hanem sima vizet.Én is elrontottam ,mert teát adtam neki,igaz nem két hetesen ,de utána hónapokba telt mire hajlandó lett vizet is inni,azóta óvatos vagyok a teával.
2013. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Próbálj meg adni neki, és ha igényli akkor hajrá:) Én lányom amikor megitta a tápszerét egyből utána kért mindig 20-30ml vizet. Most 10 hós és még mindig igényeli a reggeli és az esti tápi után.:)
2013. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, persze meg lehet próbálni. Úgyis csak akkor iszik, ha szomjas. A fiam 7 hónapos, a legritkább esetben fogad el bármilyen folyadékot a tápszer mellett.
2013. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!