Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételek vannak amiket 1...

Milyen ételek vannak amiket 1 éves kor után sem ehet a baba?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
off: a paradicsomot maggal mikortól adtátok?? kislányom 1 éves.
2013. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A méz 1 éves kortól mehet nyugodtan!
2013. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ehet mézet, csak fokozatosan emeld az adagot. Nekem eddig 2 védőnőm volt, az első azt mondta, hogy 1 éves kortól ehet mézet, a másik azt, hogy 2 éves kortól ehet mézet. Nem semmi. Nyugodtan ehet virslit is, felvágottat is. Ezeket már 8-10 hónapos kortól lehet adni. Ki, hogy akarja. Füstölt húst, hát nemtudom azt én se. Szerintem azzal várj másfél éves korig. Kislányom 19 hónapos, most adtam neki füstölt szalonnát, kinézte a kezemből :) Nem lett semmi baja, jó sokat ivott rá:))
2013. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!



Paradicsomot maggal én 9 hós kortól adtam már, nincs baja tőle.

2013. jan. 18. 18:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert a mézek legtöbbje fertőzött, ami a babáknál botulizmushoz kialakulásához vezethet, felnőtteknél viszont nem vált ki betegséget. 2 éves korig nem adható. Elvileg...
2013. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!