Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyerek is közveszélyes ma...

Más gyerek is közveszélyes ma a front miatt?

Figyelt kérdés
Az 1 évesünk teljesen be van kattanva egész nap... tuti a front miatt. Másnál is hasonló a helyzet?

2013. jan. 18. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 napja tart! Hogy ettől-e nem tudom! De vége lehetne már ! 10hós :)
2013. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Húúha! Alig vártam, hogy elaludjanak:D

Egész nap hisztiztek, még maguk sem tudják, miért:)

Bár én sem vagyok ma valami jól.


Kétlányos 24hkm.

2013. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk nem. Nyugodt mint általában.

Bár én nem is hiszek ebben, hogybfrint hatására ilyen vagy olyan, mert akkor időjárás jelentés meghallhatása nélkül is tudni kéne abgyerwk viselkedéséből, hogy milyen front van!

Ez csak egy dolog, amire lehet fogni hogy a gyerek elevenebb, vagy lassabb...

2013. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van de ma nem volt vészes a helyzet. foga is jött a napokba úgyhogy én arra fogtam, amúgy nem szokott fogzáskor gond lenni. lehet hogy kicsit az időjárás is bekevert.
2013. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én bármikor megmondom neked a lányom alapján még azt is, hogy meleg vagy hidegfront van-e éppen. Sőt, a férjem is megmondja, ő orvos, és sokkal-sokkal többen jelentkeznek egy-egy ügyeletben ha front van, több a stroke stb. stb.


Ez nem valami, amiben hinni kell.

2013. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
itt is agyhalál két napja, semmi se jó, hiszti és ordítás a válasz mindenre, alig vártam hogy elaludjon, persze az is nehezebben megy mint máskor. Mondjuk nálam totó, mert foga is jön, kicsit náthás is, kicsit szepaszorongásos is és akár még a front is lehet. Minden esetre nem bánnám, ha javulna a helyzet
2013. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk meg pont, hogy sokkal nyugisabb volt ma 16 hósom mint egyébként... Eddig minden nap földhöz vágta magát ma meg mint a kisangyal bújt hozzánk folyamatosan:)
2013. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 2 hónapos, de eddig olyan nyugodt volt, most 3 napja megállás nélkül sír éjjel nappal, akármit csinálunk. A hasa nem fáj, az nem ilyen, eszik rendesen, minden rendben, csak sír, sír sír, mi meg kezdünk az idegösszeroppanás szélére kerülni :).
2013. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na nálunk mára keveredett meg a lányom. nálatok is ez van? alig tud elaludni csak ásítozik, nem igen lehet letenni semmi se jó. este 10kor aludt el :(. a napokba is nyügis volt kicsit, de ennyire nem volt durva pedig a foga is jött, mára már kibújt úgyhogy nem hiszem hogy az a baj. hónapok óta nem érzett meg frontot, most lehet hogy mégis?
2013. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!