Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pickwick gyerek teát adhatok...

Pickwick gyerek teát adhatok 8 hónapos kortól?

Figyelt kérdés
Nem ihat még sima forralt vizet sem magában mert megy a hasa tőle.Nálunk ez családi betegség.Viszont anyagilag már nem bírom a drága teákat és babavizet megvenni.
2013. jan. 15. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
épp a napokba volt itt egy hasonló kérdés tehát én is onnan tudom hogy adhatsz neki oylan teát amibe nincs koffein csak gyümölcs. úgy tudom amit ajánlottak azok között pickwick is volt meg teekanne meg talán saga.
2013. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jégtánc ***** válasza:
100%-os gyümölcslevet vízzel hígítva is ihat már. 8 hónaposnak a vizet sem kell már nagyon forralgatni
2013. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Megkeresem azt a kérdést is.
2013. jan. 15. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, a lényeg ne legyen benne koffein! Nálunk a Gárdonyi a teekanne és a DM macis vált be.
2013. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vettem pickwiket és nem issza meg.Nem ízesítettem.Gondolom megszokta azt az édes instantot.Egész éjszaka sírt érte muszáj voltam kutyulni neki.Ezt nagyon elrontottam mármint,hogy rászokattam.
2013. jan. 16. 09:03
 6/6 Jégtánc ***** válasza:
Tényleg nyugodtan próbáld ki a 100%-os gyümölcsleveket.Alma,barack,multi,meggy pl.
2013. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!