Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig fürdesse...

Mennyi idős koráig fürdesse Nagyi a babát? Vagy meddig engedtétek anyukának/anyósnak?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett 2-szer fürdettem amikor nem volt itthon. Párom mondta neki h szeretném fürdetni én, de meg se hallja. Sajnos együtt lakunk, és este mindig jön, ha nem hivom akkor is. Észrevétlenül nem tudok mindent megcsinálni (előkészületek), ha a baba sir, mert arra is ugrik egyből.

2013. jan. 19. 14:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hogyan sikerült? Megmondtad, hogy Te fürdeted?
2013. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, sikerült megmondani neki?
2013. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megmondtam, de látszott h nem tetszett neki. Még az elején volt egy kijelentése h ő nem fogja hagyni fürdetni. Sógorom mondta h hagyja nekem is és ezt válaszolta rá.
2013. jan. 20. 10:22
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát nem irigyellek...azt nem írnám le, ami eszembe jut erről ;)), de erre akkor is megoldást kell találni, mert ez így nem normális, hogy a saját gyerekedet nem engedi a nagyi fürdetni!!!

Beszéljetek vele, együtt a férjeddel.

2013. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt akartam írni, ha mégsem engedné, akkor megint beszéljetek vele. Ne hagyd magad!! Legyél erőszakosabb! Addig beszélj vele, amíg nem érti meg :)
2013. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nemcsak a fürdésnél csinálja ezt, hanem bármi másnál is (mikor megyünk sétálni, menjünk be sógornőméknél, mikor elindulunk akkor telefonál, hogy most arra megyünk, ha nem megyünk be, akkor sógornőm visszahívja, utána meg mi kapunk férjemmel), pedig már többször célozgattam, meg mondta a férjem is neki ezt a fürdetést is, de mint aki nem hallja. Csak azért mert együtt kell vele lakni nem akarom jól kiosztani, egyébként ha külön lennénk megtettem volna már régen. De így is meg lesz mondva, hogy fogja vissza magát nagyi szintre, ne legyen szülő az unokájának. Nekem anyukám nem él, ő nem tud beleszólni, apukám meg messze lakik innen.
2013. jan. 20. 15:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Nehagyd magad! Jo egyutt laktok nem lehet haboru, ezt nagyabol megertem, de akkor is mi ez ma :-) o csak a nagymama, te vagy az anyuka szolj ra nyugodtan! Ha hagyod magad kesobb is ez lesz.. Allj ki a gyerekedert es magadert is!
2013. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!