Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hülye kérdés lesz, de...

BabaHanna kérdése:

Lehet, hülye kérdés lesz, de felteszem hátha valaki választ ad rá. Szőke hajam és mivel a festék nagyon tönkre vágta így vissza akarom festeni az eredetire ami barna. De én azt hallottam, hogy ha nagy szín változás történik a baba nem ismer meg?

Figyelt kérdés
Vagy megijed?? Ez így lehetséges?? Mert ezért nem merem vissza festeni :/ Nem szeretném ha a kislányom nem ismerne meg vagy megijedne tőlem ...

2013. jan. 19. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hülye kérdés. Ha nagyon megváltozol, akkor megijedhet. Persze ez függ a babád korától, hogy mennyire fogad el újdonságokat, és mennyire nagy a változás.

Valószínű, hogy egy szőke hosszú hajú anyuka után nehezen fogadna egy fekete rövid hajút. Melírozás?

2013. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba?

Nálunk mikor apuka levágatta a hosszú haját, kb. 6 hónapos lehetett, először nagyon furcsán nézett rá, majdnem elsírta magát, csak a hangjáról ismerte meg.

De nagyon csodálkozott.

2013. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg egész biztos meglepödik, de max. fél óra alatt megszokja, hogy most ilyen lettél.

Én hátközépi érö hajat vágattam le rövidre, elöször csak nézett, elkezdett pityeregni, de amikor megszólaltam, akkor rájött, hogy mégis én vagyok.

2013. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hosszú hajam levágattam kleosra. Nem zavarta meg.

Ha 1 hétre elnentünk a Mamihoz, utánna nem ismerte meg az apját.

2013. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 Hónapos a pici. Barna lennék mert azaz eredeti a hossza megmaradna! de ha ilyen könnyen megszokja akkor lehet bevállalom !:) Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 19. 15:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tudsz szerezni 1 parókát hordd azt egy pár napig utánna fesd be a hajad amikor már megszokta! :)
2013. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Haha XD valahogy megoldom :P Köszii a segitséget :)
2013. jan. 19. 16:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nagyobb ovis gyereket ismerek ,hogy az Ő anyukája szőke ,és napokig sírt,komoly trauma volt. Úgyhogy szerintem a kicsiket is megviseli legfeljebb nem tudja kifejezni. az enyém meg szép lassan lenő :( , :) ez hasznos is lehet,fokozatos :)))) el kéne jutni fodrászhoz.
2013. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Katucika0912 ***** válasza:

Én sötét szokébol lettem fekete ... Nem volt semmi probléma !


Tegyél fel valamilyen arcpakolást és közelíti fele úgy hogy közbe kedvesen beszélsz hozzá! Ha úgy nem kap frászt akkor nem lesz gond a hajszinváltás ! Úgy kaptam ezt a tippet , meg is csináltam ! Ők szerintem még inkább a hangra figyelnek jobban .... Szerintem !


Ja és légyszi ne pontozzatok le , én csak leírtam hogy nálam hogy volt nem azt hogy hogyan kéne csinálni :)

2013. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :) Nem pontozunk le!:) Jelentem fogtam magam és befestettem a hajamat :D SEMMI :D megjött a szemüvegem :D csak leakarta a kapni a fejemről , de ennyi :) Lehet ha anyáról van szó akkor tök mindegy milyen a haja :D
2013. jan. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!