Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet keverni egy márkájú...

Lehet keverni egy márkájú tápszer két fajtáját?

Figyelt kérdés
milumilről lenne szó és a HA start optimat keverném az AR rel,mert az HA-tól bukik,viszont az AR-től meg nincs széklete!lehet?
2013. jan. 20. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:

miért ne?Próbáld meg, baja nem lehet tőle, max nem eszi meg.

Én mikor tápszert váltottunk, akkor a régihez szépen hozzákevertem az újat, semmi gond nem volt belőle.

2013. jan. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem meg ilyet nem szabad. A HA-tól rengeteg baba bukik, próbáld meg a sima startot attól nem fog bukni. Ha nincs ok a HA-ra akkor lehet sima startot adni.


Lányom mindig sima start tápszert kapott, de egyszer nem volt csak HA. A HA-tól másnapra zöld lett a széklete 3-ik naptól minden vissza jött neki. Ekkor tudtam szerezni sima startot attól megint minden helyre állt.

2013. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy tudom, hogy nem lehet, sőt olyat sem lehet, hogy egyszer egyiket, máskor pedig a másik fajtát adod neki. Üdv.
2013. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kevertem 2 tápszert ugyan az a márka... Én a Novalac AC-t és az IT-t kevertem! Bár én úgy csináltam, h egyszer ezt, egyszer azt! Aztán 1× én kipróbáltam az AR tápszerét, ő is bukott az AC-vel. És minden ok volt... Nem lett baja tőle, szóval nyugodtan csináld!
2013. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!