Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet elválasztani ha ő...

Hogy lehet elválasztani ha ő még nem akarja?

Figyelt kérdés

úgy értem fokozatosan, hogy ne okozzon lelki sérülést. 13 hós, reggel-este-éjjel szopik+ napi egyszer. nagyon harapdál, szeretném elválasztani.

de nem megy a fokozatosság sem, mert jelzi hogy kéri, szeretné, és ha nem kapja meg tiszta nyűgös...


2013. jan. 20. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
az LLL oldalán nagyon sok hasznos infót találsz. Amikor kb ilyen idős korába a fiamnál úgy döntöttem, hogy na most fokozatosan el hagyjuk, annál gyakrabban kérte, hisztizett stb. Most úgy döntöttem, ahányszor csak kéri megszoptatom, most meg csak akkor kéri, ha nagyon fáradt vagy nyügi, valahogy érzi, féltette. Most 16 hónapos, de szerintem még sokáig meg fog maradna a cicinél, de én nem bánom, eldöntöttem, hogy kb 2 éves koráig a rendelkezésére állok, ez ügyben is :) :)
2013. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!