Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbálta már valaki a Dada,...

Próbálta már valaki a Dada, Toujors, békás vagy egyéb nyomató pelusokat? A Babóca Pelenkadiszkont webáruházban találtam ilyeneket jó áron. Mi a véleményetek ezekről a pelusokról illetve vásároltatok már itt?

Figyelt kérdés

#pelenka #DADA pelenka #toujours pelenka #Babóca Pelenkadiszkont
2013. jan. 20. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a Dadásat próbáltuk és a Pampers Premium Care-hez nagyon hasonló.Mi ezt használtuk előtte hónapokig:nem csomósodik,nincsenek balesetek,csak jó tulajdonságai vannak. DE!Kisfiam bőre ennek ellenére nem bírta,nem tudtuk sokáig használni.Alig tudtam helyrehozni a popsiját utána.Így visszatértünk a P-re.De mindenképpen érdemes kipróbálni,mert nagy jó pelus.Barátnőméknél pl. nem volt ilyen gond,ők már rég ezt használják.
2013. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Dada jó, viszont sok hibás van bent, ezért nem éri meg.

A Toujours jó, de csak nappalra.

2013. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jégtánc ***** válasza:
Dada pelust visel a lánykám eddig nem volt hibás a 100-db -os kiszereltségben.Fenekét sem ütötte ki és át sem ázott.Egyszer volt olyan hogy volt 1db 5-ös méret a csomagban.Jó lesz későbbre:) A másik nem jött be,nem tetszik az anyaga.
2013. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a Toujours pelenkát használjuk ez a zöld pampers baby active-hoz hasonlít. Nagyon jó még éjszaka sem ázik át.
2013. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Toujors pelenka jó, de ha nagyon pisilős éjszaka a gyermeked, akkor csak nappalra ajánlom. Kislányom most 20 hós, de jó neki éjszakára is. Fiamnak anno 20 hósan, még nappal is kifolyt belőle minden, de ő rengeteget pisilt. Amúgy Lidl-ben is kapható.

Dada nagyon jó, de tény, hogy sok a hibás. Nekem egyszer 20 db-ban 3 rossz is volt.

Békás, az gondolom a BabyTime pelenka. Ez jött be nekem a legjobban, éjszakára is nagyon jó, bír annyit, mint a régi fajta vastag Libero. Én Penny Marketben veszem 2399 ft-ért.

2013. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ és valaki rendelt már a Babóca Pelenkadiszkonttól?
2013. jan. 20. 19:39
 7/7 Jégtánc ***** válasza:
Nem rendeltem onnan.
2013. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!