Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves szülinapra fisher...

1 éves szülinapra fisher price tanulókutyus jó ajándék szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jó. :) (az én 8 hónaposom pld. él-hal a kutyákért macskákért).


Csak arra vigyázzatok, hogy a gyerek ne bántsa (akaratlanul is tépkedi, vagy játék közben fájdalmat okoz az állatna) a kutyust, és fordítva is, nehogy a kutya belekapjon a gyerekbe, szóval ha megveszitek neki, akkor állandó felügyelet kell melléjük :)

2009. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, most látom, csak, hogy Fisher Price tanulókutya :) (az előbb csak a kutya jött át nekem, bocsi).


Ilyen idős babák már jócskán tanulják a testrészeket kimondani, szóval szerintem jó ötlet.

2009. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Semmi gond,köszi szépen a választ,akkor ezek szerint le fogja őt kötni.Akkor ez lesz:DDD
2009. aug. 30. 23:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Kislányom egy éves, egyáltalán nem köti le. Amennyibe kerül annak a negyedét nem éri. Addig érdekelte míg új volt, kb 10 percig. Én nem venném meg a helyetekben. Én sem vettem volna meg, úgy kaptuk.

Bocsi, de nekem ez a véleményem.

2009. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi is megvettük a leányzónak 1 éves szülinapjára,de csak most,hogy 2 éves lett kezdett el igazán játszani vele.Most már együtt éneklik a dalokat :) De szerintem jó ajándék,mert a testrészeket poci,láb stb. már 1 évesen is vidáman mutogatta rajta és ha eltalálta nagyon örült neki!

:)

2009. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az en hathonapos fiam imadja
2009. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is h írtatok! Háát nekünk is ajándékba lesz víve,remélem azért h le fogja kötni a kislányt:)
2009. aug. 31. 00:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is venni akartam a 9 hónapos kisfiamnak,de amikor meghallottam azt a hangot,ahogy beszél a nő,kirázott a hideg.

Így lemondtam róla!

Az egyik barátnőm a csecsemőgondozásban jártas és ő rávilágított arra,hogy ezek a tanulójátékok semmi olyat nem tudnak 10-12 ezer forintért,amit az anyuka ne tudna megtanítani a babáknak.

2009. aug. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szia! nekünk is van és a kisfiam szereti(13 hós),de szereti a zenélő,éneklő könyvét is,az sokkal jobban leköti,nem tudom most a nevét,kb.5-6 ezer ft....
2009. aug. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
eZ egy nem rossz játék, 10 hós fiamat eddig nem érdekelte, de mostanában együtt nyomkodjuk. Orrát, szemét megmutatja, tapsol neki, riszálja magát a dalokra. 5 percig köti le max, aztán ellöki szegényt:( szerintem egy évesen már érettebben fogadják! Jó ajándék.
2009. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!