Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan jöttek ki a...

Hány hónaposan jöttek ki a babátok szemfogai? Mennyivel szenvedte meg jobban mint a többit?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
20 hónaposan. A rágófogakat sokkal jobban megszenvedte...
2013. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

22 hónapos, a héten tört át éppen az alsó, alul.

Rengeteget szenvedtünk vele, volt, hogy beindult, bedagadt az ínye, aztán hetekre megállt a folyamat, majd újra kezdődött.

A többi valahogy könnyebben jött, a rágófogakkal nem küzdöttünk ennyit, ott gyorsan áttörtek a fogak, viszont orbitális hasmenés is járt vele.

2013. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, első fog, alul.
2013. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az én lányom 10hónapos, és úgy tudom hogy 1 éves kor után jönnek a szemfogak(bár mindenkinél más). azért is érdekelt hogy másnál mikor jött mert be van neki dagadva és úgy látom szenved is miatta kivan pirosodva a pofija ahogy a többi fogánál is volt mikor jöttek, viszont még messze nem fehérlenek. akkor látom másnál is volt hogy megállt a folyamat, szerintem nekünk sem fog még mostanában jönni. lehet csak mocorog az íny alatt.
2013. jan. 20. 20:46
 5/7 Atroposz ***** válasza:
Nekünk kb 9 hónaposan jöttek a szemfogak és most már kibujt az egyik felső metsző is.6 foga van, de párnap és kibújik a 7. is.11 hónapos pont ma.
2013. jan. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kb 1 évesen jött ki az első szemfog, most 15 hónapos, már 3 kint van és egyáltalán nem szenvedett vele, sőt, észre sem vettük. De hozzátenném, hogy 15 foga van és egyikkel sem szenvedett. Volt, hogy egyszerre 3 jött. Egyénfüggő!
2013. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi nagyon megszenvedtük, 21 hónapos volt amikor kijött, de egyszerre mind a négy egyik nap az egyik rá egy napra a többi, mindig átaludta az éjszakát, de azokban a napokban, éjjel 2óráig csak ölben aludt és ha megmozdultam akkor felébredt, az meg hogy betegyem az ágyába, az szóba sem jöhetett, mert akkor nagyon sírt, ez egy hétig tartott, aztán kibújtak a fogak és mintha mi sem történt, ment minden simán, a rágókat meg sem éreztük, csak észrevettük, hogy kint vannak.
2013. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!