Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halak jegyű babád milyen...

Halak jegyű babád milyen természetre?

Figyelt kérdés
0-jöhetnek pár évesig a tapasztalatok! :) Lány fiú, egyaránt, de a lány jobban érdekelne! :)
2013. jan. 20. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Szia. Lányom 10 hónapos és halak jegyű. (Én is az vagyok:) ) Születése óta alig aludt nappal. 2 hetesen már érdeklődött a világ iránt..nagyon tanulékony kíváncsi. Sosem szerette ha ölben ringatom, voltak korszakai amikor nagyon bújós volt, de nem igazán jellemző rá. Baromi akaratos (bár nincs viszonyítási alapom mert első baba), és izgága. Emellett nagy mókamester is...minden huncutságba benne van...sokat nevet, mosolyog. Ritkán sír, csak akkor ha valami nem úgy van ahogy Ő akarja.

Rossz evő.

Hát nagy vonalakban ennyi:)

Te babád kedves kérdező? - Gondolom halak jegyű. Milyen a természete? Mennyi idős?:)

2013. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdeklődő, tanulékony, okos baba, minden érdekli, mozgékony kis sajtkukac, de szeret bújni és ölben lenni, de csak akkor, ha megyek vele, ücsörögni nem bír. Érzelmes, kötődik a játékaihoz, puszit ad és megszeretget mindenkit. Rossz evő, de jól alszik éjjel és nappal is. 10 és fél hónapos kislány.
2013. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja ige, az akaratosságot kihagytam... Az nagyon van neki :)
2013. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szóról szóra igaz az előző leírás az én lányomra is! 10 hónapos, mindent nagyon korán csinált (2 hónaposan fordult hasra és vissza, 4 hónaposan kúszott, 5 hónaposan mászott, 6 hónaposan felállt, most már áll önállóan, szerintem pár napon belül elindul), rendkívül mozgékony, tanulékony. Nagyon kíváncsi, minden érdekli. Vicces, a kórházban Móka Mikinek hívták, amikor megszületett. Sokat bohóckodik, folyton megnevettet minket.

Imád babaúszásra járni, nem fél a víztől.

Eléggé akaratos, hangosan kiabál, ha valamit el akar érni, de sírni csak nyomós okkal szokott.

Keveset eszik, válogat, csak az anyatejet szereti igazán. Nálunk az alvással nincs probléma, ebéd után alszik egy nagyot, majd este 8-tól reggel 8-ig alszik.

Tüneményes kisbaba, nem lehet vele unatkozni!!! Imádom!!!

2013. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Szia az én kislányom 34 hónapos, 3. baba, nagyon akaratos minden az övé és csak az övé nem tűri az ellentmondást a tesóknak azt kell csinálni amit ő mond nagyon sokat utánozza őket a játékban szeret játszani szinte mindennel érdeklődő sokat mozog ugrál pl nagyon szeret festeni vízfestékkel pici kora óta egyedül alszik el nagyon hamar megtanult beszélni járni mondhatom azt hogy a három gyermekem közül ő volt a legügyesebb és legokosabb ja nem nagy örömömre még csúnyán is beszél persze a nagyoktól hallja és tetszik neki hiába szólok rá még jobban mondja, megmagyaráz és kimagyaráz mindent szeret énekelni táncolni hát körülbelül ennyi ami eszembejutott
2013. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első leírás
2013. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az én lányom 10,5hós!

Nagyon akaratos, igazi hiszti királynő, ha nem kap meg valami (AZONNAL). Nagyon okos, fogékony baba. Ő megfigyelő típus, aki nem siet el semmit, de amikor elkezdi csinálni, akkor nagyon neki. Nagyon nagy "dumás". Állandóan kerepel, sikongat, ő van a középpontba. Ő is ad puszit meg szeret szeretgetni, és ha szeretgetjük, de csak, ha ő akarja, ha nem, akkor ellök, ez jellemző a megvígasztalásnál is. Nehezen oldódik idegen helyen. Mindenhol jó, de különösen otthon. Nagyon jó alvó 2hós korától végig alussza az éjszakát stb... Enni nagyon szeret, igazi bélpokol :) Minden érdekli, sokat kell vele játszani, de maga is eljátszik... Imádja a mesekönyveket, minél színesebb, csillogóbb, az jöhet, bármeddig olvashatok neki. Nagyjából ennyi! :)

2013. jan. 21. 10:16
 8/8 A kérdező kommentje:
És állandóan mosolyog, bazsajog! :)
2013. jan. 21. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!