Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halak jegyben született...

Halak jegyben született babád/gyermeked milyen tulajdonságokkal rendelkezik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendkívül kedves, figyelmes, béketűrő, nyugodt.
2011. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szélvész kisasszaony, akaratos mint én (nyilas vagyok).

2,5 éves lesz jövő hónapban

2011. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

5,5 hónapos

Végtelen türelmes, kacagó, nyugodt baba. Bár mindig ölben van, mellettem alszik és rengeteget van cicin.

A bak jegyről ugyanezt nem tudom elmondani - kislányom bátyja bak:(

2011. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Az nagy segítség lenne, ha kort is írnátok.
2011. aug. 8. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:

második

Fiam is Bak, ő 11,5 éves, sokban hasonlítank egymásra, a lányommal

Én nem hiszek a horoszkópokban

2011. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18 honapos,kislany. nagyon akaratos,mindent megszerez amit akar,nagyon mozgekony,koran kezdett mindent csinalni. emellett nagyon sok mindent mond mar,egyedül eszik,nagyon fejlett a korahoz kepest,viszont rosszalkodni is tud :) maszik mindenhova,ertelmes es okos.
2011. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5.5 hónapos. Kisfiú. akaratos, de amint megkapja amit akar nyugodt, rendkívül mosolygós, bújós, szeretetteljes. Imád ölben lenni, nagyon érdeklődő, beszédes.
2011. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17 hónapos lány

Tudja magát nagyon szerettetni, akaratos, céltudatos. Ha valamit nagyon el akar érni, akkor úgyis addig harcol, míg be nem adom a derekam. Ez lehet akár 20-25 perc is!

Egyébként vidám, szeret nagyon bohóckodni, produkálni magát. Önálló akar lenni folyamatosan. Nem igazán akarja már etetésnél sem elfogadni a segítséget. Ja! Ami veszélyes dolog, azt természetesen folyamatosan ki akarja próbálni (vagy az én idegrendszerem akarja próbára tenni?) székre mászás és felállás, ágyról leugrálás stb;stb.

Szóval viselkedésre nekem teljesen olyan, mint az apukája és a nagyapja. A férjem rák, apósom halak.

2011. aug. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

17 hónapos a kislányom! Iszonyatosan akaratos, mindig addig harcol, amíg el nem éri, amit szeretne. Nagyon kedves barátságos, bújós, ragaszkodó, mosolygós, víg kedélyű. Imádni való kisboszorka!

Nagyon könnyen tanul meg dolgokat, figyelmes. Valamint nagyon önálló, mindent maga szeretne csinálni!

2011. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!