Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kóstoltattátok előszőr a...

Hogy kóstoltattátok előszőr a krumpilt? Mi volt a reakció?

Figyelt kérdés
Hát Én most próbáltam előszőr. Az a fej, amit vágott...:)) Nagyon nem tetszett neki!! Megfőzetem, villával összenyomkodtam, igy próbáltam. Hogy csináljam? Ti hogy csináltátok, hogy elfogadja?
2009. aug. 31. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam se szereti! Én próbáltam összeturmixolva és a főzőlevével felhígítva, aztán próbáltam anyatejjel hígítva. Végül váltottam a következő kajára, mert ez nagyon nem jött be neki! :)
2009. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megfőztem és vagy a főzőlével higítottam vagy a tápszerrel. Azóta sem eszi meg, csak ha azzal sűrítek mást.
2009. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyatejjel kevertem krumplipüré szerűre, utálta.

Most, egy évvel később tejjel-vajjal-kis sóval ha csinálom, megeszi.De nem gyakran.

2009. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát a krumpli nálunk se igazán jött be elsőre...De szerencsére azért már eszegeti.

5 hónaposan próbálkoztunk vele először: megfőztem és alma + forralt víz hozzáadásával összeturmixoltam.

Nekünk a védőnő azt javasolta,h. ha nem ízlik neki, tegyünk bele picivel több almát.

Próbáld meg almával és tegyél hozzá egy kis vizet, hogy ne legyen olyan tömör. Miközben adod neki, itasd teával vagy vízzel.

De ha így se ízlik neki, nem gond, mi felnőttek se szeretünk mindent!

2009. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első reakció síma krumpli anyatejjel pürésítve,olyan fintort vágott:)Almával,és répával megeszi.Mással még nem próbáltuk,nem régen kezdtünk enni.
2009. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!