Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben hozzam haza a korházbol...

Miben hozzam haza a korházbol az újszülőttet ebben az időben?

Figyelt kérdés
valahogy tul sok ruhát adnék rá szerintem...

2013. jan. 21. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ők még nagyon fázósak, ezért egy body-t, rugdalózót, zoknit/harisnyát és sapkát (ami az egész buksiját befedi - persze az arcán kívül), mindenképpen kellene rá adni. Kabátként szerintem legjobb a polár, bélelt rugdalózó szerű "szkafander". Lehet még takaróval is kombinálni.

Ha esetleg mégis túl soknak érzi, úgyis fogja jelezni :)

2013. jan. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Kezdődik a büszkélkedés... :D


(Az kemény, ha még ezt is meg kell kérdezd az Interneten.)

2013. jan. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
harisnya, hosszú ujjú body, egy melegebb rugi,esetleg egy pulcsi, jó meleg overál, sapi, egy polártakaró.Mikor viszed a kocsihoz/taxi vagy bármihez, amikor kiértek a kis arcát takard el egy textil pelussal.A kocsi legyen befűtve mire kiértek, és a lehető legközelebb álljon meg..Úgy is be lesz ájulva ezt garantálhatom.Én mind a két gyerekemet télen szültem, így vittem őket haza és semmi bajuk nem lett.Esetleg ha a kocsiban nagyon meleg lesz, akkor kicsit bontsd ki, hogy ne izzadjon meg nagyon.
2013. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első válaszoló köszönöm...

A másodiknak meg annyit, hogy inkább fogja be a pofáját, mert ez nem büszkélkedés, hanem egy általános kérdés. tudtommal azért hozták létre ezt az oldalt hogy kérdezzünk. nem pedig hogy fikázzunk. De ezzel csak magad járatod le szerintem... úgyhogy kuss

2013. jan. 21. 09:05
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 09:01


Az a kemény, hogy nincs jobb dolgod mint itt trollkodni...de még ezt is szarul csinálod...

2013. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell olyanoknak írkálni akik nem tudnak normális választ adni. Miért ne tehetne fel ilyen kérdést?? Komolyan ezért nem is szeretek kérdést feltenni mert tuti hogy van olyan aki lehurrog, hogy "még ezt sem tudod"!? Jó hogy ők mindenben olyan okosak!
2013. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

9:01-es!

Egyébként tuti hogy te voltál aki egyszer lehurrogott mert feltettem egy kérdést, és rögtön azt írtad rá, hogy ilyennek gyereke van, hogy még ezt sem tudja. Meg hogy ha lenne egy kis sütnivalóm nem kérdeznék ilyet, meg hogy nem lehet valami magas IQ-m.

Utálom az ilyen válaszolókat!

2013. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rövid ujjú body, hosszú ujjú plüss rugi, kardigán.

Sapka. Overàl, de nem a susogós, hanem az a vastag pihe puha szőrmók, pléddel betakarni.

2013. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en is hasonloan oltoztettem mint az utolso:)egyebkent nem kell kiakadni vannak idiota emberek jo anyuka ;leszel kerdezni es tanulni nem szegyen tudatlanul okoskodni az mar igen:)A troll pedig biztosan nem kapott kolbit mostanaban az a baja:)jo egeszseget nektek:)
2013. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!