Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tej okozhat gyomorsavat?...

A tej okozhat gyomorsavat? Még nme állna készena tejcsire a pocija? Többi lent.

Figyelt kérdés
Babám 1 éves múlt. Már szopizni nem akar hiába kínálom. :( Már nagyfiú lett. :) Eddig úgy nézett ki, hogy reggel még én a kávém ittam ő teázott, de gondoltam valami tartalmasabb is lehetne neki, így tegnap gondoltam kipróbálom egy kakót adok neki, hogy mit szól hozzá. (Bolti UHT tej 2,8% felforralva). Ízlett neki, így ma reggel is kapott. Tegnap egy negyed cumisüveggel, am egy féllel. Tegnap délután történ egy olyan alvás közben, vett egy hatalmas levegőt és 2-3-szor akkorát nyelt mintha valami lenne a szájában. Ilyen akkor volt még mikor a foga miatt túl sok nyál gyűlt össze a szájában és arra kelt fel, hogy visszafele folyik. Akkor ugyanezt csinálta. Tegnap még ennek tudtam be, de ma reggel megitta a kakót és még reggeli előtt gyors leugrottunk a boltba, mikor a kasszánál észrevettem, hogy visszajött a kakaó, de nagyon gyomorsav szagú volt. Lehetséges, hoyg a kakó felnyomta a savát és az folyt volna neki vissza tegnap is? Még nem állna készen a tejcsire a pocija? A többi tejtermékkel nem volt bajunk, pedig már elég régóta kap joghurtot, már tejfölt is és stb. Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 21. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, dee az is lehet,hogy tejérzékeny. A gondozóba vagy tanácsadóba többet mondanak.
2013. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!