Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor szoktattad át...

Hogyan és mikor szoktattad át a babádat a tápszerről a tejcsire?

Figyelt kérdés
Milyen adagokban és milyen gyorsan? Az én picim most 13 hónapos, 1 éves korig szopizott. már nincsen tejcsim, és tudom sokan, nem tartják be a 2 éves tehéntejadást. Azoknak a válaszára volnék kíváncsi akik nagyjából fokozatosan szoktatták rá. Negatív tapasztalatok is érdekelnek. (a kisfiam 3 éves ő 15 hónaposan hagyta el a szopit, és ő valahogy nem kapott tápszert... :-S és laktózérzékeny is lett, de ez másik történet, mama adott neki egyből TISZTA házi tejet)
2011. júl. 17. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az en 18 honaposonak nem adok tehentejet. 3 hete kapja a gyermek tejet elotte tapszeres volt. semmi valtozas nem tortent ,eszre se vette. folytatjuk naponta 2szer a gyermektejet. reggel es este vacsi utan elalvas elott.
2011. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
elso vagyok. tapasztalhattad az elsonel hogy milyen bajt okozhat a tehentej. ne adj ennek is! gyermektej az a biztos es nem kell bevezetni csak adni neki az adagjat es kesz.
2011. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Off! Mi az a gyerek tej? Gyártója?
2011. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
bebi tej. gyogyszertarba, szupermarkrtrkbe lehet kapni. a tejeknel keresd vagy a bebi eteleknel.harom fele van 1 -es az a0- 1 eves kor-g,a 2 es az 1 eves korol, a 3-as az a 2-3 eves korig.picit dragabb mint a tehentej de megeri! nincs kockazat!
2011. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát én ilyenről még nem hallottam. Nem Magyarországon élsz? Az írásodból gondolom. Csak mert ilyet még sose láttam. 0-1 éves korig tápszer van (1-es, 2-es 3-as), 1 éves kor felett tejital.
2011. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a válaszoló gyerektej alatt a tejitalt értette. Bocsi, hogy offoltam, amúgy én is kíváncsi vagyok, 19 hónapos a kisfiam, és érdekel, ki hogy csinálja, majd csak kétéves kora után tervezem.
2011. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
valoban kulfoldon elek spanyolban de ezen az oldalon olvastam hogy otthon is van .nezz utana!
2011. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
most kerestem ra a neten ,ird be a googleba gyermektej azutan olvasd el a HOLLE BIO tehentej alapu gyermektej 4-es ,ebben irja hogy 3 eves korig gyartjak.
2011. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ok, de jól látom az árát? Mert hát marha drága! És akkor még finoman fogalmaztam! Akkor már inkább tejital.
2011. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
oke! tejital de gyermektejital. azt ismered?
2011. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!