Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most fogom kezdeni a hozzátápl...

Most fogom kezdeni a hozzátáplálást. Nem baj ha hideg a gyümölcs amit adok neki?

Figyelt kérdés
Lehet hogy buta kérdés, de ugye hűtőben tárolom a gyümölcsöket, és ha szeretném adni neki, előtte szobahőmérsékletűre hagyjam melegedni, vagy mikró? vagy hogy kell adni neki?
2009. aug. 31. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig szobahőmérsékletűre hagyom 'felmelegedni', hidegen egyáltalán ne add neki a torka miatt. Mondjuk én mikrózni nem szoktam, azt amúgy sem szeretem.
2009. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szobahőmérsékletűre. Ne add neki oda hidegen.
2009. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki előbb a hűtőből, hogy szobahőmérsékletű legyen. Én néha azért "bevetem" a mikrót is 10 mp-re, mikor már nagyon türelmetlen. (ennyitől nem lesz meleg, csak a hidegét veszi el, és jól meg kell keverni, nehogy véletlenül legyen benne valami forróbb részecske)
2009. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!