Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zöldség, gyümölcs fogyasztásár...

Zöldség, gyümölcs fogyasztására mit tanácsoltok? Mindig is hadilábon álltam ezekkel kapcsolatban, de hát most a babának szüksége lenne rá. Ti hogy oldjátok meg? Én pl. az almától, banántól a hideg kiráz ha megérzem az illatát. 22hetes km

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sok a gyomorsavam, már a terhesség előtt is gondom volt vele, most meg pláne. Én esetleg banánt tudok enni, a múltkor vettem körtét, de eddig csak nézegettem. Ami jól esett, az a barackbefőtt volt, igaz hogy nem friss és bolti volt, de legalább jól esett. A múltkor készítettem brokkoli krém levest (főtt burgonyával turmixoltam össze) az jól esett még pirítóssal. Főzelékeket próbálok még enni. Hát én sem vagyok alapjáraton egy nagy zöldséges és gyümölcsös. :) Próbálgasd, hogy mi esik jól, szerintem embere válogatja, és talán még naponta is változhat, hogy mitől "ráz ki a hideg". :)
2009. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Én gyümölcscentrifugával kipréseltem a levét ( répa , alma, meg mindent ) egyszerre 2-dl levet csináltam és egyhuzásra megittam , utána ettem valamit hogy elvegye az izét. Naponta 2 pohárnyit ittam.

2009. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

en banant meg narancsot eszek csak, illetve almat ugy, hogy meghamozom, szeletekre vagom, bevagom a sutobe egy kis vizet teve ala, megparolom, es olyan mint az almaspite teszta nelkul :D


bananturmix, malnaturmix (fagyasztott malnabol), stb, is jo

2009. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!