Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A DADA pelenka jó pelenka?

A DADA pelenka jó pelenka?

Figyelt kérdés
Annyit olvastam már róla, meg látom itt ott, h hirdetik, de milyen pelus ez? Melyikhez hasonlít? Vastag fajta? Gumis?
2013. jan. 21. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált.Nem olyan vastag egyébként,éjjelre én tesco 3-ast adok rá,mert nagyobb és kényelmesebb neki gondolom azért ez az alváshoz.Biztosan gumis,de nem emlékszem rá,mert most Bambino vagy mi van.
2013. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi dadát használunk (2hós a lányom).Most néztem meg neked,nem gumis a háta,de nekünk nagyon bevált.Nem folyik ki belőle semmi.:)
2013. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi kb fél éves kora óta használjuk. Akkor ajánlotta egy ismerős anyuka. Nappalra teljesen jó, kb 4 órát bír egy 16 hóson. Éjjelre mást kap. A fülei és a combja gumis,helyes figurák vannak rajta, és még puha is. Árértékben verhetetlen szerintem. Köv kölöknél az elejétől ezt fogjuk használni.
2013. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk sajnos nem vált be, mert kifolyt belőle minden, de nem biztos hogy nektek rossz lesz. Vékonyabb fajta amúgy és úgy emlékszem, hogy gumis.

Nálunk már pár hónapja csak pine van itthon meg pempers, ha kapunk. :)

2013. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kislányom most 2és fél hetes,és mi a kezdetektől azt használjuk,nagyon bevált,semmi sem folyt még ki belőle.Nekünk éjszakára sem kell mást venni,és árban verhetetlen!!
2013. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!