Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én csinálom rosszul a pelenkáz...

Én csinálom rosszul a pelenkázást vagy a pelenka nem jó?

Figyelt kérdés
2-es méretű libero pelenkát használok. 3 hetes a lányom. 4kg. Minden második pelenkázáskor kifolyik a kaki a pelusból. Gyakran cserélem. Napi 6-7 elfogy. Anyatejes a babám, nagyon híg a széklete. Ez lehet a gond vagy a pelus nem jó? A huggiesből is kifolyt.
2013. jan. 21. 14:02
1 2
 11/11 anonim válasza:
Kedves kérdező! Semmi probléma a Liberoval. Annyi a gond csak, hogy nem a megfelelő méret van rajta. A kettes Libero 4 kg-tól van. Ekkor még igen nagy lehet rá, és emiatt folyik ki a dolog a naciból. Javaslatom, ami nekem bevált: Pampers 1 (newborn) kb 4.5 kg-os koráig. Aztán válts át Libero 2-re. A babám 2 hónapos 5 kg, nappal a Pampers 2-t használjuk éjjel Liberot, mert vastagabb anyag, jobban bírja a gyűrődést. Egy rossz pont a Pampersnek: a híg széklet kiüt a peluson. Pampest Premium Care 1 tökéletes a babának, de a 2-es az 5 kg-os babára még nagy. De teszteld le nyugodtan. Ha váltasz pelust, ne azonnal ahogy a kg-ot írja a csomag. Remélem tudtam segíteni.
2013. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!