Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csirkemájat szeretik a gyerekek?

Csirkemájat szeretik a gyerekek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon utáltam gyerekkoromba ma már megeszem.
2013. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam szereti, 14 hónapos, az elejétől szerette amikor adtam neki, csak úgy falta.
2013. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiskoromban utáltam, de most mégjobban utálom, szóval ahhoz képest gyerekkoromban jobban szerettem.... :D Amúgy ez változó. Minden kisgyereknek más az ízlése.
2013. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én imádtam kiskoromban,3 gyerekemből 2 utálja,1 szereti.
2013. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Változó... Az én kislányom szereti, bátyám két gyerkőce nem, nővérem kislánya pedig akkor hajlandó megenni, ha együtt esznek a lányok (akkor is csak 1-2 falatot).

Mondjuk az én lányom (a kelkáposztát, a nyers paradicsomot, paprikát) kivéve szinte mindent megeszik. Igen, tudom, mázlista vagyok!!!

Jut eszembe! A sütőtököt sütve nem eszi meg, viszont levesnek imádja!

2013. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiam kiskorában szerette, most 4 és fél évesen már nem eszi meg. A kislányom 11 hónapos, ő is nagyon szereti (még). Én pl. utáltam gyerekkoromban, most meg imádom.
2013. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 hónapos lányom kezdettől fogva imádja !
2013. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!