Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor mit tennél?

Ilyenkor mit tennél?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapos a kisfiam, és éjjel még mindig sokszor kel. Mellettem alszik, 2-3 óránként szoptatom.

Ez nem is baj, viszont újabban rászokott, hogy hajnali 3-5 közt felkel, és sír, de nem éhes, semmi baja, csak ébren akar lenni. Ha kijövök vele, már vidáman nézeget, mosolyog.

Viszont én értelemszerűen nem akarok hajnalban felkelni.

Mit tegyek, hogy visszaaludjon? (Ha az ágyban maradunk, egyre erősebben sír ilyenkor, szopizni nem akar, és a család többi tagját is felkelti.)

Amúgy ha kihozom, 1-2 órán belül visszaalszik, de ez így semmiképp sem jó, akkor már kelnem kell a nagyobbat öltöztetni az oviba.



2013. jan. 22. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jajj :( Sajnállak, írod hogy 1-2 órán belül visszaalszik. Elég kegyetlen lehet minden éjszaka mászkálni vele. Napközben nem alszik sokat? Ha sokat alszik, akkor azért nem álmos. Vagy nem lehet, hogy megzavarod az álmában és rád ébred fel? És ilyenkor már persze hogy nem akar visszaaludni. Vagy jön a foga, esetleg próbáld ki a citromfű teát. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2013. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nem volt valami új dolog a mozgásfejlődésében mostanában?
2013. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem volt semmi extra, citromfű tea jó ötlet, te éjjel adnád, ha kel vagy este elalvás előtt?
2013. jan. 22. 17:30
 4/11 A kérdező kommentje:
ja még annyi, hogy nem hiszem, hogy megzavarom, én kelek fel rá ilyenkor.
2013. jan. 22. 17:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Hippes alma-citromfű instant teát ajánlanék akkor neked.
2013. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Esetleg még pár csepp levendula olaj a fürdővizbe és a teát lefekvés előtt add:)

Fürdés után masszirozhatod is,hogy lazuljon picit.Lehet az is segitene kicsit.

2013. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismét én:D

Ezt találtam még neked:Foreveres Aloe Blossom Herbal Tea.

2013. jan. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A hippes teát csak 4 hónapos kortól lehet adni, azzal még várnom kell. Esetleg kamillával próbálkozhatok? Az van is itthon...
2013. jan. 23. 13:53
 9/11 Katucika0912 ***** válasza:

Ha lassan 4 hónapos akkor adhatod neki a teát ami 4- hős kortól van , SZERINTEM ( ezt azért írtam nagybetűvel hogy ne pontozzanak le, mert csak egy vélemény )

Mi mindent korábban kezdtünk egy két héttel mint hogy elvileg lehetet volna ! Most 7 hónapos de ha bebiételt eszünk van hogy olyant ami 8 hős kortól van ! Hozzátáplálok 6 hetes hóra óta , nincs semmi bajunk :) csak azért írtam mert ez ellen is ellene vannak a kis gyomra miatt , de semmi negatív !

Amugy a masszázs nagyon jó ! Születése óta maszitozom kislányom ! 2,5 hónapos kora óta végig alussza az éjszakákat !



Sok sikert

2013. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kammillát is este lefekvés előtt ajánlják,de vigyázz mert hosszútávon száritja a beleket és székrekedést okoz.
2013. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!