Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég a napi fél óra séta egy...

Elég a napi fél óra séta egy 5 hónaposnak, a téli napokon?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy elég. Ha ködös, párás idő van, akkor pedig egyáltalán nem szükséges kimenni. Szép tiszta időben napi fél óra elég, főleg, ha mínusz van. Minden jót!
2013. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen idő van. A fél óra a minimum. Ítéletidőben tényleg nem érdemes kimenni, de a száraz hideg nem árt. Nálunk egy sima bevásárlás során is megvolt a fél óra levegőzés.
2013. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én naponta minimum 2 órára vittem ki ennyi idősen a babámat. A fél órát nagyon kevésnek tartom. Ha nem zuhog az eső és fúj a szél, akkor szerintem többre kellene kivinni.

Vidéki neveltetésem lévén én rengeteget voltam szabadban és a gyerekemet is erre fogom nevelni.

Az anyának sem árt a friss levegő, tessék szépen felöltözni és kimozdulni. Több erőd lesz, felfrissülsz, a hangulatra is pozitívan hat.

2013. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elég,én van hogy csak 10 percre viszem le,mert hideg van,amikor már úgy csíp a hideg,hogy az én nagy orraom is fázik,akkor érdemes elgondolkodni,hogy a picúr kicsi orra hogy átfagyhat,a vékony bőre pillanat alatt átfagy,ő mégcsak mozogni sem tud,tehát fekve még a vérkeringése is lassabb...ezen érdemes elgondolkodni.

ja és tavaly februárban abban a nagy hidegben még a hírekben is bemondták,hogy öregek és babák ne tartózkodjanak kinn hosszú ideig,tisztán emlékszem.

és séta után,mikor felmelegedtünk,bekenem az arcát,mert ez a száraz hideg,bizony kiszárítja :)

De ez csak az én véleményem :)

2013. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szibériában és Svédországban, Norvégiában sőt még az északi sarkkörön is élnek babák és elhiheted nekem, hogy nem szobafogságban:) Hozzá fog szokni az időjáráshoz, a hideghez:)
2013. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi pont Svedorszagban elunk :) 2 hete -15-22 fok van es bar "szoktatom" en a hideghez, meg a levegohoz, az orra voros mikor bejovunk meg az arca meg mindig kivan csapva a hidegtol. -5 fokba siman kintvagyunk napi 2-3 x fel orat de ketlem h mostanaban jobb ido lenne!
2013. jan. 22. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Azt mondjuk nem írtam, hogy -10 fok alatt soha nem vittem ki és most sem vinném ki a kisfiamat, pedig már 3 éves. Minden jót!
2013. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat igen... :( de nem tarthatom bent mindig :( meg nekunk mindennap ki kell mennunk a boltba es az 15 perc oda es 15 vissza!
2013. jan. 22. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont erről beszélek:) Északon a -10 fok már jó időnek számít! Szoktatás kérdése. Hónapokig nem lehet bezárni a babát.
2013. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En is probalok azert minden nap kimenni az 5 hos kislanyommal, egyik nap is amikor kint voltunk, igaz egy hidegebb nap volt, egy venember ramszolt, hogy hova viszem a kislanyt mert megfazik......kopni nyelni nem tudtam mergemben, azt hittem felrugon...
2013. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!