Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomos halat hogy...

Paradicsomos halat hogy készítsem el a lányomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5 hónapos múlt a lányom, 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, mert nem volt anyatej. Eszik is szépen mindent. Doktornő mondta hogy ha betöltötte az 5. hónapot kezdjük el a halakat. Tegnap csináltam neki krumplival, de nem nagyon jött be neki. Pont etetésnél jött a védőnő és mondta hogy csináljak neki paradicsomos halat krumplival, persze nem rendes paradicsomból, hanem paradicsomléből. Hogy készítsem el?


2013. jan. 22. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

1 fél szelet pangasius halfilét, 1 kis krumplival összefőztem.

1 igazi paradicsomot egy tálba tettem, leöntöttem forrásban lévő forró vízzel, 1 percig hagytam benne, majd szépe lejött a haja, félbe vágtam, kiszedtem a magjait, a paradicsom húsát turmixoltam a hallal, krumplival!


Ugyan így készítem a csirke cukkini burgonya főzeléket.

2013. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remelem, nem most vett paradicsombol. Inkabb egz hazai, vagy kornyekbeli pure.
2013. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok. Én azért ezt a helyedben még átgondolnám. 5 hónaposan sem halat, sem paradicsomot nem lehet még adni. Persze hallgass nyugodtan az orvosra, ha úgy látod jónak, de nem értem hogy miért ajánlotta ezt ilyen pici babának. Rendkívül allergén mindkettő.
2013. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is offolok, de teljesmertekben egyetertek az utolsoval!
2013. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szintén off,de még a bébiételeken is 10 hós kortól van a hal,pedig ők aztán erőltetik,hogy vegyed vigyed,adjad a gyereknek,az enyém 10 hós,de még csak most fogok neki adni,a védőnő is azért bólintott,mert mi is elkezdtük 4 hósan a hozzátáplálást,adj inkább csirkemellet,pulykahusit,gyümölccsel,zöldséggel,rengetegféle babaételt lehet készíteni,de ez csak az én véleményem,bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam..
2013. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!