Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba műanyag játékait mivel...

A baba műanyag játékait mivel tisztítjátok? és a plüssöket amit nem lehet mosni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A műanyag játékokat, amiben nincs elem, nem zenél, nem villog, mosogatógépbe rakom. Természetesen ilyenkor nem rakok be mást, csak a játékokat, és előtte kitisztítom a szűrőt is. Az olyan plüssöket, amik szintén elemesek, zenélnek, samponos-vizes kefével dörzsölöm meg, de csak annyira, hogy ne ázzon át, hogy később is működjön.
2013. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A plüss dolgokat beteszem 24 órára a fagyasztóba. Igaz tisztább nem lesz, de legalább fertőtlenítem.
2013. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy csinálom mint az első!
2013. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én chicco sterilizáló folyadékba teszem a műanyagokat.


(ez a fagyasztás nagyon jó ötlet!!!)

2013. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is Chicco-ba áztatom a műanyagokat. De csak először. Utána szappanos víz, jól leöblítve... Sok, sima plüssre rá van írva, hogy nem szabad mosni... eddig még nem volt baj belőle (azért mosózsákba szoktam tenni).
2013. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A műanyagokat domestosos törlőkendővel letörlöm, és bő vízzel leöblítem. A sima plüssöket kimosom. A zenélős plüssöket még nem adom oda neki, csak nézegetheti (12 hetes). Ha már majd a földön fog csúszni-mászni, akkor mindegy lesz, mert akkor úgyis megnyal majd az égvilágon mindent ha nem figyelek. Akkor már majd oda merem adni neki azokat is amiket nem nagyon lehet megtisztítani.
2013. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!