Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell kifőzni a műanyag...

Hogyan kell kifőzni a műanyag baba-dolgokat?

Figyelt kérdés
Kaptam egy használt kézi mellszívót.Azt tudom hogy ki kell főzni, de nem tudom hogyan. Attól félek, hogy megolvasztom. Illetve műanyag cumisüveget és cumit is szeretnék kifőzni. Forrásba lévő vízbe tegyem? Meddig kell forralni?
2010. szept. 27. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
10 percig kell forralni. tegyél bele ecetet is, hogy ne homályosodjon meg. 100 fokon nem fog megolvadni.
2010. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Be a lábasba, rá a vizet, felteszed főni, forralod pár percig és kész. Mellszívó meg a cumi nem fognak megolvadni.
2010. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. szept. 27. 23:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 5 percről tudok, hogy addig kell forralni, főzni. Nekünk mikrós sterilizálónk van, abban is 5 percig kell. Én is beletettem a mellszívót is, eddig egy kiskanál volt, ami nem bírta a kiképzést.
2010. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy 5 perc kell, a mikrós sterilizálóba is annyira szoktam betenni. Biztosan kifőzheted, nem lesz gond vele. Nekem eddig egyedül egy kézi orrszívó és egy Panadol baby fecskendő nem bírta csak a kiképzést, na azoknak szép alakjuk lett. :)
2010. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom 5 percig kell kifőzni őket!

Belepakoltam egy lábasba(amit másra nem használok), teleengedtem hideg vízzel, majd felraktam a gázra!

Elvileg a cumi, a cumisüveg tartozékai, a mellszívó bírja a forró vizet! Nekem ezek még nem mentek szét!

2010. szept. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és mindig raktam bele egy kis citromlevet, hogy ne legyen vízköves!
2010. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, mostmár kevésbé félek attól hogy valamit megolvasztok :-D
2010. szept. 28. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!