Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem fog kimaradni a mászás?

Ugye nem fog kimaradni a mászás?

Figyelt kérdés

Kislányom 9 hónapos. Már hetek óta kutyázik, napközben is sokat van négykézláb, viszont mindig csak kúszásban indul el belőle. Viszont ma az ülőgarnitúrába kapaszkodva többször is felállt, és élvezte a helyzetet, hogy pakolhat odafenn :)

Ugye ettől még nem fog kimaradni a mászás? Volt valakinek így????



2013. jan. 22. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiamnál dettó. Akkor mászik csak, ha fel akar valahová kapaszkodni. A védőnő szerint ha rájön, hogy mászva gyorsabb, úgy fog közlekedni.

Amúgy ülni sem tud még önállóan max 2 másodpercig.

2013. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne eroltesd a jarast, es nem fogja kihagyni, mert nem fog tudni maskepp haladni. Ha nincs babykomp meg vezetve sincs, akkor majd a maga tempojaban fog fejlodni, es ha ki is hagyna, akkor majd a jaras utan visszater hozza. Egyebet ugyse tudsz tenni, hogy ne maradjon ki
2013. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem , természetesen nem erőltetem, de hát ha feláll, akkor nem tudok mit csinálni vele, nem nyomhatom vissza a földre...

Bébikompot sem használunk, nem vezetgetjük.

Nagyon figyelek erre, mert kisöcsém nem mászott, és most tizenévesként figyelemzavarral küzd, és erre vezetik vissza. Szóval én minden erőmmel azon vagyok, hogy másszon.

Eszem ágában sem volt állítgatni sem, de először rajtunk egyre inkább felkapaszkodott, térdre állt már pár napja, most meg csak azt látom, hogy mellettem áll és nyúlkál fel az ülőgarnitúrára :)

Nem mondom, hogy nem voltam egy kicsit büszke Rá, de azért nyugodtabb lennék, ha mászogatna már!


Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 22. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!