Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bébiőrt vegyek, ami...

Milyen bébiőrt vegyek, ami nem recseg ropog, nem csak a sírásra kapcsol be, hanem mindent lehet benne hallani, és ne legyen olyan érzékeny mint az Angel Care, hogy a szomszéd babát is halljam benne, mint azt is olvastam többször is?

Figyelt kérdés
Tapasztalataitokra lennék kíváncsi
2013. jan. 19. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekunk angelcare van és nagyon elégedett vagyok vele. az érzékenységen pedig lehet àllitani. amugy mi tàrsashàzba lakunk,de nem hallom a szomszédokat a babyoron keresztul...
2013. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Angeé Care-en állítsd be az érzékenységet...
2013. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem Avent van, meg vagyok vele elégedve.

Nem csak sírásra, hanem kicsit hangosabb nyöszörgésre, szuszogásra is bekapcsol - vagyis a lényeges dolgokat hallod.

Ellenben érzékenységet nem lehet állítani rajta.

2013. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Angelcare van, 4 éve, most a 2.gyerek használja, maximálisan meg vagyok vele elégedve.
2013. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is A.C van,AC420-as.Ha az érzékenységét állítod,semmi gondod nem lesz vele.Nekünk pl. a legérzékenyebbre van állítva,mert én úgy szeretem,ha mindent hallok.Ha kb. a fele érzékenységre állítod, azt érheted el vele,amik neked az elvárásaid.Az egyik (ha nem a legjobb)legjobb bébiőr!Én maximálisan csak ajánlani tudom!
2013. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!