Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy a gond a babámmal vagy...

Nagy a gond a babámmal vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Nem akar szopizni és a tápszert is elutasítja 6 hónapos babám 3 napja. Valamennyit szopizik, de minimális (70ml) napi 3 alkalommal. Főzelék 60ml, gyümölcs tejpép csak pár kanál. Dokink nincs itthon, így nem tudom megkérdezni, aki helyettesíti azt mondta majd akkor lesz érdekes a dolog ha fogy, addig nem kell aggódnom. Már egy kicsit kivagyok hogy nem eszik. Nagy melegekben is 200körül evett, most meg csak csipeget mint egy kisegér, a kedve sem olyan jó mint szokott lenni. Ma egész nap nyügös és sokat sír.
2009. aug. 31. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a foga?
2009. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én is a fogát mondom. Majd' minden baba nyűgös amikor jön a foga, és ilyenkor az ízlésük is változik. Amit eddig szerettek azt ezután esetleg nem eszik meg.

A másik lehetőség az, hogy esetleg terhes vagy. Amikor a második baba jött, az első 6 hónapos volt, és nem fogadta el többet az anyatejet.

2009. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha más tünete nincs, akkor valószínűleg a foga bántja. Nálunk is így volt ez, pár napig nagyon rosszul evett, nyűgös volt majd beállt a rend.

2009. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom az előttem szólót és igaza lehet, a hormonális változás miatt is elutasíthatja a baba a szopit, mert más a tejcsi íze! Azonban ez nemcsak terhesség miatt lehet, hanem ha most kezdesz újra menstruálni esetleg. Viszont a fogzás gyanúját erősíti, hogy más se nagyon kell neki.
2009. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most néztem és lehet a foga, tiszta bordó az ínye felül. Már minden másra gondoltam, de ez nem jutott eszembe.

Köszönöm.

Terhes nem vagyok, de még szeretnénk majd egyet idővel :O)

2009. aug. 31. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fog. Kislányom 6,5 hónapos, 3 hete elkezdett nem enni, annak ellenére, hogy ez zabagép volt. Most már látható is, hogy a fogai jönnek, egyszerre 4 felül, kettő alul. Bár Ő az elmúlt 3 hétben, annak ellenére, hogy kevesebbet eszik, mint eddig, hízott heti 10-12 dekát. Ez fura, nem?
2009. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem azt akartam írni, hogy "ez zabagép volt", hanem hogy EGY zabagép volt. :-))
2009. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
értettük
2009. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!