Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én kisfiam ilyen...

Csak az én kisfiam ilyen agresszív 13 hónaposan? Mit tegyek, hogy változzon?

Figyelt kérdés
Üt, vág ha, ha rászólok rámnevet (inkább kinevet), ha erélyesen szólok rá, akkor sírva fakad. Sokszor lefekszik a szőnyegre és úgy "toporzékol". Második gyermekem, a testvérénél ilyet nem tapasztaltam soha. Az egész nap vele egy hisztéria, ha valamit nem kap meg azonnal kiabál, de olyan is van, hogy ha megkapja, akkor sem tetszik neki, levágja a földhöz...stb. Nagyon el vagyok keseredve, nagyon nehéz így vele, és sajnáolm is, amirét ilyen, ettől biztosan ő is szenved. Mit tegyek?
2013. jan. 22. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha üt, vág, üss egy kicsit a kezére. Ha hisztizik, akkor vidd be a szobájába, és csinálj úgy, mint aki nem veszi észre a hisztijét.
2013. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hisztit hagyd figyelmen kívül. Ha nem törődsz vele, észreveszi hogy nincs értelme.

Ha valamit a földhöz vág, vedd el tőle, és mondd meg neki, hogy csak akkor kapja meg, ha szépen viselkedik. Ha kiabál ne figyelj rá, csak ha rendes hangon kéri.

2013. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jan. 23. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!