Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcs vagy főzelék?

Gyümölcs vagy főzelék?

Figyelt kérdés

10 hónapos fiam étrendje

reggel este tápszer,

reggeli után visszaalszik és olyan 11 körül kel,akkor főzeléket adok,majd du 3 körül gyümit,aztán 6 körül "vacsira" megint főzelék és fürdés 8 kor aztán a tápszeren bealszik.

Jó így vagy inkább kétszer gyümi és egyszer a husis főzelék?

Szerintetek?


2013. jan. 23. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó így. Az én fiam is pont ennyi idős. Annyi, hogy én vacsira valami kenyérfélét felvágottal, sajttal adok neki, de ezt nem mindig fogadja el. Rájöttem, hogy változatosság kell neki. Variálni kell, aztán meglátod, hogy jobb neki, ezt Ő fogja eldönteni. Az én fiam most lett tápszeres, eddig a cumisüveget sem nagyon ismerte. Én tartom neki a tápszeres üveget. A tiéd önállóan fogja és elalszik vele? Ezt nekem is jó lenne megtanítani neki.
2013. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csak akkor tartja magának,mikor van kedve,de inkább csak reggel,este kb 100ml után bealszik és úgy eszik tovább az ölemben,aztán berakom a kiságyba és szundizik tovább.

Kenyeret meg ilyesmit még nem eszik,2 alsó foga van és még nem rágcsál valami ügyesen.

2013. jan. 23. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 9 hónapos, ő is ugyanígy eszik, csak ő tápszer helyett még szopik reggel és este elalvás helyett. De én úgy szoktam, hogy vacsorára egy nap főzeléket kap, egy nap tejpépet vagy tejbegrízt.
2013. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hülyeséget írtam! "Elalvás előtt", nem "helyett"
2013. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!