Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nestlé 12 hó tejitalt megkósto...

Nestlé 12 hó tejitalt megkóstoltam és nagyon rosszul esett mindkét alkalommal, és az íze is szörnyű. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kétszer ittam meg, ha mrá elkészítettem, mert persze a babámnak nem kellett, de nem is csodálom, nem csak az íze rossz, nekem először a gyomrom fájt tőle, aztán ment a hasam. Hozzáteszem, egyáltalán nem érzékeny a gyomrom, általában mindent bevesz, tejérzékeny sem vagyok, ezért is furcsa hogy ilyen hatással van rám. Ezek után semmire nem merem használni pedig majdnem 3000ft volt, amúgy bekeverném legalább a kajájába, ti mit tennétek? Volt aki így járt vele?

2013. jan. 23. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem jártam így, de inkább az ételébe se keverd bele.

Nyilván elmúlt már 1 éves. Esetleg a tehéntejet nem akarod neki bevezetni? Az én lányom sokkal jobban megissza, mint a tápszert.

2013. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 éves. Most jöttünk haza a kórházból a tehéntej miatt. Tápszeres volt,nem laktatta... Puding,joghurt stb... A tejből lehúzott 2 decit is... Most tápszert kell kapnia reggel és este, meg kerülni a tejes dolgokat. A tápszer tartalmazza azokat a vitaminokat ami fontos a fejlődéséhez,a tej nem annyira. Ez már nem az a világ... Ja tápszerből örültem hajnalban,hogy megitta a 150 ml-t. Vigyázz vele azért,ha nem kell neki ne erőltesd! A tápszert tudod ízesíteni,ha baja lesz a tejtől nehezebb kezelni! Most 1 hónapig semmi tej! De inkább ez,mint egy betegség!
2013. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!